a
HomeDom i wnętrzeCzarna meblościanka – tak czy nie?

Czarna meblościanka – tak czy nie?

Czarna meblościanka – tak czy nie?

Jaki kolor mebli jest najbardziej odpowiedni dla domów? Mówi się, że do małych pomieszczeń najlepiej zastosować jasne kolory, które optycznie powiększają wnętrze i nadają mu cieplejszy klimat. Z powodzeniem można stosować go także w dużych pomieszczeniach. A czy czarna meblościanka będzie dobrym wyborem do domowych wnętrz?

Wszędzie czerń, czy czarna meblościanka pod ścianą

Czarna meblościanka to na pewno bardzo ciekawy i interesujący kolor, który na pewno przyciągnie wzrok niejednej osoby. Czy jednak stawianie na meble skrzyniowe w takim jednym kolorze jest dobrym rozwiązaniem? Jak najbardziej. Wiele firm stawia na meble w takim kolorze, również na meblościanki, ponieważ prezentują się one naprawdę ciekawie, unikalnie, elegancko i…luksusowo. Czasem, jeżeli człowiek nie ma na koncie dużo pieniędzy, to poprzez zastosowanie takiego małego podstępu, jak czarne meble może sprawić zupełnie inne wrażenie.

Zestawienie dwóch kolorów

Chociaż nie można powiedzieć, że czarna meblościanka musi być cała w czerni. Bardzo ciekawie prezentuje się również czarny kolor zmieszany z naturalnym, ciemny brązem z drewna. Fronty wykonane są z czarnej płyty, a korpusy meblowe to może być płyta laminowana MDF w kolorze pięknego, ciemnego brązu. Czerń lubi przeciwstawności, dlatego można ją również śmiało połączyć z bielą. Wyjdzie nam z tego bardzo ciekawe połączenie i unikalny design. Śmiało można powiedzieć, że kolor czarny to kolor nowoczesny, który nie lubi zbyt wielkiej ilości ozdób wokół siebie. 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com