a
HomeDom i wnętrzeGotuj z przyjemnością!

Gotuj z przyjemnością!

Gotuj z przyjemnością!

Czy nowoczesne wyposażenie kuchni może być początkiem zmian w naszych jadłospisach? Okazuje się, że tak – dzisiaj producenci garnków i elementów kuchennych proponują nam innowacyjne produkty, które z pewnością poprawią jakość gotowania i sprawią, że każda potrawa będzie smakowała znacznie lepiej.

Garnki dopasowane od współczesnych potrzeb

Szukając idealnych garnków nie sposób ominąć ofertę jednego z topowych producentów w Polsce. Na stronie gerlach.pl znajdziemy komplety składające się z kilku lub kilkunastu elementów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Garnki Gerlach projektowane są w taki sposób, aby uprzyjemniać codzienne gotowanie. Tworzone są one ze stali nierdzewnej, zabezpieczonej przed działaniem wysokich temperatur, korozją, odkształceniami. Garnki wyposażone są w aluminiowe dyski umieszczane w dnach – dzięki dyskom ciepło jest lepiej rozprowadzane wewnątrz garnka. Dodatkowo dysk sprawia, że garnek może być wykorzystywany na wszystkich typach kuchenek, również na kuchenkach indukcyjnych.

Dla wygody użytkowników garnki uzupełniono o wiele przydatnych gadżetów: wewnętrzne miarki do odmierzania płynów, lejki, cedzaki. Stabilne, antypoślizgowe uchwyty pozwolą na pewne podnoszenie i bezpieczne transportowanie garnków wypełnionych gorącą zawartością.

Noże – jaki model wybrać?

Codzienne prace w kuchni wymagają wybrania odpowiedni noży – będą one niezbędne do krojenia, szatkowania, filetowania. Nowoczesne noże pochodzące od najlepszych producentów odznaczają się ostrzami o niewielkim stopniu elastyczności, co sprawia, że mogą one kroić pod wybranym kątem. Użytkownik doceni również wygodne i antypoślizgowe rękojeści, które pozwolą na bezpieczne krojenie. Noże dostępne są w pojedynczych egzemplarzach, jak również  w kompletach ze stojakami.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com