a
HomeDom i wnętrzeIdealny prezent ślubny

Idealny prezent ślubny

Idealny prezent ślubny

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Kiedy bliska osoba otwiera zupełnie nowy rozdział, pragniemy podarować jej coś wyjątkowego i unikatowego. Mimo tego, że coraz częściej wybieramy bezpieczniejszą opcję i zamiast podarunku wręczamy kopertę z gotówką, warto wrócić do starszych, tradycyjnych form, poprzez które możemy wyposażyć bliskich  w coś szczególnego i osobistego na nową drogę życia. Co przypadnie do gustu nowożeńcom?  Sprawdź nasze propozycje!

Odrobina szaleństwa

Niezwykła niespodzianka wcale nie musi mieć materialnej formy. Zaangażuj znajomych lub rodzinę i wspólnie zadbajcie o niezapomniany miesiąc miodowy świeżo upieczonego małżeństwa. Większość dobrych biur podróży posiada w swojej ofercie bony, które można zrealizować na wymarzoną podróż w wybranym terminie. Wy kupicie bon, a młodzi już sami wybiorą wymarzoną destynację. Bony przeważnie ważne są cały rok – w tym czasie para młoda na pewno znajdzie dogodny czas, aby wyrwać się na egzotyczną wyspę lub do romantycznego, włoskiego miasteczka.

Ponadczasowa klasyka

Mimo tego, że znaczna część narzeczonych mieszka razem już przed ślubem, często w ich mieszkaniach brakuje solidnego wyposażenia. Porządne sztućce zaufanej marki są pięknym podarunkiem, który znajdzie zastosowanie w każdym mieszkaniu. Na stronie  gerlach.pl dostępnych jest wiele modeli w zróżnicowanych fasonach – eleganckim, modnym i minimalistycznym oraz w stylu retro. W przypadku większości modeli sztućców możliwe jest rozszerzenie kompletu o dodatkowe elementy, takie jak widelczyki czy łyżeczki do kawy i herbaty. Warto wybierać sztućce oznaczone symbolem 18/10 – dzięki dodatkom w postaci niklu i chromu łyżki i widelce nie będą niszczeć pod wpływem mycia w zmywarce.

 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com

Stomatolog w krakowie apartamenty w Szczawnicy