a
HomeDom i wnętrzeMaterace niestandardowe dla najbardziej wymagających

Materace niestandardowe dla najbardziej wymagających

Materace niestandardowe dla najbardziej wymagających

Dla osób bardzo wysokich kupno idealnego łóżka może być nie lada problemem. Standardowa oferta większości producentów ogranicza się do materacy o maksymalnej długości 200 cm. Czy osoby o dużym wzroście są skazane na odczuwanie dyskomfortu w czasie snu? Niekoniecznie!

Wysokiej klasy materace niestandardowe dla Twojego komfortu

Według specjalistów, wysokość materaca powinna być o minimum 20 cm dłuższa, niż wzrost użytkownika. W przeciwnym razie sen nie będzie przynosił nam ukojenia, a wręcz przeciwnie – każda noc stanie się źródłem bólu kręgosłupa i głowy, rozdrażnienia, apatii, zmęczenia. Brak swobody podczas nocnego wypoczynku, podkurczanie nóg czy przybieranie nienaturalnej pozycji będzie przekładać się na jakość codziennego życia.

Wymaganiom osób, których oczekiwań nie spełnia standardowa oferta dostępna w sklepach z wyposażeniem domu, wychodzą naprzeciw najlepsi producenci, oferując materace niestandardowe. Dzięki indywidualnemu podejściu do życzeń klienta, za niewielką opłatą możemy zamówić materac kieszeniowy, lateksowy, piankowy, a nawet dziecięcy czy nawierzchniowy. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w sypialniach o nietypowym kształcie. Aby sprytnie zagospodarować niepraktyczną wnękę, wystarczy dokładnie ją zmierzyć i zamówić łóżko oraz materac idealnie mieszczące się w niewymiarowym kącie!

Gdzie kupić idealny materac?

Wdrożenie planu zmian w sypialni znacznie ułatwia Internet! Poszukiwania idealnego materaca warto zacząć od wizyty na stronie studiomaterace.pl. Aby nowe, wygodne łóżko stanęło w sypialni, wystarczy wybrać jeden z wielu dostępnych modeli materaca i skontaktować się z obsługą, która przyjmie nietypowe zamówienie.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com