a
HomeDom i wnętrzePatelnia z powłoką granitową – nowy trend w kuchni

Patelnia z powłoką granitową – nowy trend w kuchni

Patelnia z powłoką granitową – nowy trend w kuchni

Nowoczesne patelnie pokryte warstwą non-stick coraz wyraźniej zaznaczają swoją obecność w kuchniach. I nic w tym dziwnego użytkowanie tego typu naczyń jest wygodne, oszczędne oraz niezwykle proste. W ostatnim czasie rośnie popularność modeli imitujących kamień. Czy warto wyposażyć swoją kuchenną kolekcję w tego typu patelnię? Sprawdź!

 

Funkcjonalność dla Twojej wygody

Wysokiej klasy patelnie z ceramiczną powłoką o kamiennym wykończeniu zapewniają maksymalny komfort podczas przygotowywania posiłków. Wbrew pozorom, tego typu patelnie są niezwykle lekkie, co znacznie ułatwia ich użytkowanie.

Wśród wielu modeli patelni ceramicznych szczególnie wyróżniają się produkty dostępne na stronie gerlach.pl. Wnętrze patelni znanej i cenionej marki składa się z aż czterech warstw: powłoki aluminiowej, podwójnej warstwy wzmocnionej wysokiej jakości ceramiką oraz powłoki z efektem kamienia. Specyficzna budowa sprawia, że pokarm nie przywiera do ścianek, patelnie są ponadprzeciętnie odporne na ścieranie i uszkodzenia, wyjątkowo łatwo utrzymać je w czystości. Co ważne, dno z dyskiem aluminiowym doskonale przewodzi ciepło, co sprawia, że naczynie szybko nagrzewa się i długo utrzymuje temperaturę. Patelnie kompatybilne są ze wszystkimi rodzajami kuchenek (w tym również płytą indukcyjną).

 

Estetyka ma znaczenie!

Wymieniając zalety patelni z efektem kamienia, nie sposób nie wspomnieć o efektownym designie. Kompletując wyposażenie swojej kuchni, warto zwracać również uwagę na aspekt wizualny. Nowoczesne patelnie granitowe ciekawie łączą w sobie nuty retro z nowoczesnym designem. Zgrabna, ciekawa patelnia będzie doskonale wtapiać się w minimalistyczną, surową aranżację.

 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com

https://dziendobry.tvn.pl/a/taras-jak-drugi-salon-podpowiadamy-co-powinno-sie-w-nim-znalezc duckduckgo http://dobreforum.phorum.pl/ pudełka reklamowe Protetyka Kraków