a
HomeDom i wnętrzeWybierz elementy wyposażenia kuchni z najlepszej oferty

Wybierz elementy wyposażenia kuchni z najlepszej oferty

Wybierz elementy wyposażenia kuchni z najlepszej oferty

Aby gotowanie było przyjemnością warto przyjrzeć się z bliska naszym garnkom. Czy wiesz, że od ich jakości zależy wartość przygotowywanych produktów? Nowoczesne garnki są w stanie nie tylko zachować wartości odżywcze potraw, ale znacząco skrócić też czas ich przygotowania. Jak to możliwe?

Poznaj nowoczesne technologie w kuchni!

Codzienne gotowanie może stać się rutyną. Decydując się na nowoczesne garnki nuda w kuchni nam nie grozi. Garnki Gerlach należą do jednych z najchętniej wybieranych – renoma marki znana jest daleko poza granicami naszego kraju. Nowoczesne komplety garnków sprawdzą się zarówno w niewielkich, jak i obszernych kuchniach, dając wiele satysfakcji z gotowania osobom rozpoczynającym przygodę z pichceniem, jak i tym, którzy z gotowania uczynili już sztukę.

Garnki ze stali nierdzewnej

Oferowane przez topowego producenta garnki tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10. Materiał ten jest wysoce odporny na ścieranie, korozję, działanie wysokich temperatur, odkształcanie. Garnki wykonane ze stali nierdzewnej możemy myć w zmywarkach. W dnach garnków stalowych umieszczono aluminiowe dyski – ich zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła, jak również oszczędność energii. Dzięki dyskom garnki takie możemy wykorzystywać na różnorodnych kuchenkach: elektrycznych, gazowych, ceramicznych i indukcyjnych.

Garnki przyjazne użytkownikom

Aby gotowanie było jeszcze prostsze i przyjemniejsze garnki wyposażono w trwałe i poręczne uchwyty, aby ich podnoszenie nie sprawiało żadnego problemu. Wewnątrz garnków często umieszczane są miarki, aby możliwe było dokładne odmierzanie płynów. Wygodnym rozwiązaniem są też niewielkie cedzaki i lejki, które pomogą odfiltrować wszelkie zanieczyszczenia z sosów i zup. Całość uzupełnią doskonale przylegające pokrywki ze szkła hartowanego.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com