a
HomeDom i wnętrzePatelnie z powłoką ceramiczną – wielka rewolucja niskim kosztem

Patelnie z powłoką ceramiczną – wielka rewolucja niskim kosztem

Patelnie z powłoką ceramiczną – wielka rewolucja niskim kosztem

Twoje szafki kuchenne skrywają nadgryzione zębem czasu, wysłużone patelnie? Gotowanie już dawno przestało być dla Ciebie przyjemnością? Próba przyrządzenia aromatycznego mięsa czy ryby kończy się szorowaniem trudnych do usunięcia przypaleń? Najwyższa pora na wielkie zmiany! Jak niewielkimi nakładami zapewnić sobie komfort podczas codziennej pracy w kuchni? Sprawdź!

 

Smacznie, zdrowo, niskokalorycznie

Małym krokiem na drodze do wielkich zmian może okazać się wymiana patelni na nowoczesny model z warstwą non-stick. Obecnie największą popularnością wśród najbardziej wymagających miłośników gotowania cieszą się patelnie powleczone nie teflonem, a ceramiką. W przeciwieństwie do sztucznego teflonu, wysokiej jakości naczynie wzbogacone warstwą naturalnej ceramiki podczas podgrzewania do wysokich temperatur nie wydziela toksycznych substancji. Aby szybko usmażyć aromatyczne, soczyste mięso, warzywa czy rybę, nie musisz zatapiać potrawy w tłuszczu. Wystarczy zaledwie kilka kropel oliwy, aby sprawnie przyrządzić pyszne, niskokaloryczne danie. Aby przywrócić nieskazitelną czystość nowoczesnej patelni, wystarczy przepłukać wystudzone naczynie ciepłą wodą, a następnie przetrzeć dno i ścianki miękką gąbką nasączoną delikatnym płynem.

 

Wybieraj mądrze

Aby mieć pewność, że najświeższy nabytek będzie w nienagannym stanie służył w kuchni przez wiele lat, wybierz patelnię znanej i cenionej marki. Zakupy warto zacząć od sprawdzenia oferty dostępnej na stronie gerlach.pl. W sklepie internetowym czołowego polskiego producenta znajdziesz szeroki wybór patelni klasycznych, grillowych oraz głębokich wzbogaconych wysokiej jakości ceramiką. Co więcej, klienci robiący zakupy za pośrednictwem strony internetowej często mogą liczyć na specjalne okazje i okazjonalne rabaty.


 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com