a
HomeCiekaweSzkolenia online – co warto o nich wiedzieć?

Szkolenia online – co warto o nich wiedzieć?

Szkolenia online – co warto o nich wiedzieć?

Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych jest dobrze widziane przez obecnych i przyszłych pracodawców – podkreślają specjaliści od HR. Faktem jest, że korzystanie z licznych szkoleń i kursów faktycznie przekłada się na poziom naszej wiedzy i umiejętności. Gromadzenie kolejnych kursów może w przyszłości zaowocować lepszymi kontraktami, możliwością znalezienia interesującej pracy czy też wyższą pensją. Jakie możliwości stoją przed osobami pragnącymi poszerzać swoje horyzonty?

Rodzaje szkoleń dostępne w Polsce

Najpopularniejsze do niedawna szkolenia organizowane przez prywatne firmy wypierane są przez szkolenia online – i nie powinno to dziwić. W przypadku tych drugich nie ma konieczności dojeżdżania do miejsca kursów, są one również znacznie tańsze. Szkolenia na platformach takich jak cgwisdom.pl tworzone są przez doświadczonych informatyków, grafików, programistów, fotografów. Wszystkie prowadzone są w języku polskim, co znacząco przekłada się na szybkość rozumienia konkretnych zagadnień. Szkolenia pogrupowane są w taki sposób, aby każdy bez trudu mógł znaleźć poziom odpowiadający jego umiejętnościom.

Jakie szkolenia wybierane są najczęściej?

Z danych udostępnianych przez platformy szkoleniowe wynika, że obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szkolenia związane z programowaniem, tworzeniem prostych aplikacji na Androida, również szkolenia z zakresu tworzenia infrastruktury drogowej. Szkolenia takie pozwalają na zapoznanie się z najbardziej popularnymi programami komputerowymi, wykorzystywanymi w polskich firmach.

Dlaczego szkolenia online są tak chętnie wybierane?

Przede wszystkim wynika to z ich ceny i dostępności. Szkolenia dostępne są w cenach od 49 PLN – to naprawdę niewielka suma za profesjonalne szkolenie przygotowane przez profesjonalistów. Dodatkowo kupując kurs zostaje on przypisany do naszego konta na platformie. Oznacza to, że możemy korzystać z niego wtedy, kiedy faktycznie mamy na to czas.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com