a
HomeCiekaweAkcja SMS-owa blokuje telefony Radia Maryja

Akcja SMS-owa blokuje telefony Radia Maryja

Akcja SMS-owa blokuje telefony Radia Maryja

– Kochana rodzino Radia Maryja. Uprzejmie informuję, iż co jakiś czas są jakieś dziwne akcje przez które utrudniana jest praca Radia Maryja. Takimi są m.in. inspirowane także przez akcje sms-owe, telefonów niecenzuralnych, obrażających Radio Maryja i wolontariuszy odbierających połączenia, również telefony z groźbami, zaś od początku kwietnia także blokady telefonów do naszej rozgłośni.
Mówię to, aby telefonujący nie mieli do nas żalu, iż na skutek blokady nie mogą się dotelefonować do centrali Radia Maryja. Te wszystkie działania utrudniające naszą posługę, niech nas nie zniechęcają, lecz jeszcze bardziej mobilizują do czynienia dobra – napisał Ojciec dyrektor na blogu Głos Rydzyka. 

– Kiedy pisałem tę notkę, nie miałem pojęcia o co chodzi z tą akcją sms-ową. Niedawno jednak się dowiedziałem. Do znajomej mi osoby ktoś przysłał sms-a mniej więcej takiej treści: "Zaraz mi się rozładuje komórka. Dzwoń na stacjonarny (tu podawany jest numer telefonu)". Kiedy zaintrygowany odbiorca wykręcił podany numer, odezwało się … Radio Maryja – dadaje Dyrektor Radia Maryja.

Akcja przybrała już taki zasięg, że zablokowany telefon stał się poważnym problemem dla toruńskiej rozgłośni.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com

live url https://dinusiek.pl/niepowtarzalne-wnetrza-jak-meble-loftowe-przedefiniowaly-nowoczesny-design/ https://gosciniecmurckowski.pl/delikatnosc-i-surowosc-konsola-waska-do-przedpokoju-w-stylu-loft/