a
HomeZdrowie i urodaBielizna korygująca

Bielizna korygująca

Bielizna korygująca

Pragnąc wyglądać idealnie kobiety często sięgają po bieliznę wyszczuplającą. Jest to doskonały element garderoby umożliwiający maskowanie wszelkich mankamentów ciała związanych ze zbyt dużą liczbą kilogramów.

Od czego zależy komfort użytkowania bielizny wyszczuplającej?

Decydując się na bieliznę wyszczuplającą kobietom bardzo często zależy na tym żeby nie powodowała ona dyskomfortu. Znaczący wpływ na odczucia w czasie użytkowania ma materiał, z którego została wykonana bielizna wyszczuplająca. W dzisiejszych czasach coraz więcej producentów decyduje się na używanie sztucznych materiałów. Tak samo postępują producenci bielizny wyszczuplającej, ponieważ pragną oni uzyskać odpowiedni poziom elastyczności.

Podczas doboru bielizny idealnej, w sklepie, warto sprawdzić skład produktu. Jeśli na metce obok materiałów syntetycznych pojawią się również te naturalne kobieta może mieć pewność, że komfort używania bielizny korygującej znacząco wzrośnie. Materiały naturalne zapewniają, że bielizna będzie przewiewna i pozwoli oddychać skórze. Dodatkowym plusem będzie jeśli materiał będzie miły w dotyku i przyjemny w kontakcie ze skórą, zapobiegnie to występowaniu dyskomfortu i sprawi, że kobieta będzie sięgać po bieliznę wyszczuplającą z przyjemnością.

Jak dobrać bieliznę idealną?

Podczas wyboru bielizny należy rozpocząć poszukiwania od określenia, które partie ciała pragnie się skorygować. Potrzebny jest do tego dobrze określony typ sylwetki. Jeśli tkanka tłuszczowa odkłada się w okolicach brzucha, a do tego występują obwisłe pośladki i szerokie uda to typ sylwetki można określić jako jabłko. W tym przypadku, w korygowaniu dolnej części ciała mogą być figi z wysokim stanem, a w celu ukrycia odstającego brzucha pas wyszczuplającyZ kolei gruszka posiada stosunkowo szerokie biodra i niewielki biust, więc najlepszym rozwiązaniem dla osoby o takiej budowie ciała będzie bezszwowy gorset, który wymodeluje tułów. Na uda warto zastosować rajstopy wyszczuplające, które nadadzą smukłości stopom. Kobiety posiadające obfity biust w połączeniu z szerokimi biodrami oraz wyraźnie zaznaczoną talią są klepsydrami. Jest to jeden z najbardziej proporcjonalnych typów sylwetki damskiej. Dla wielu kobiet problem stanowi nierównomiernie rozmieszczona i gromadząca się tkanka tłuszczowa. Rozwiązaniem w tym przypadku może być body.

Bielizna wyszczuplająca ratunkiem na ważne wyjścia

Najczęściej kobiety sięgają po bieliznę korygująca przed ważnymi uroczystościami. Jest to oczywisty zabieg, ponieważ każda kobieta chce się czuć piękną i mieć idealną sylwetkę i właśnie bielizna wyszczuplająca może spełnić te marzenia.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com