a
HomeCiekaweFirmowe bankiety – dlaczego warto wybrać Hotel Lord?

Firmowe bankiety – dlaczego warto wybrać Hotel Lord?

Firmowe bankiety – dlaczego warto wybrać Hotel Lord?

Organizacja firmowego bankietu jest nie lada wyzwaniem. Im więcej uczestników, tym trudniejsze może być znalezienie odpowiedniego lokalu. Na szczęście są takie obiekty w Warszawie, które są w stanie podjąć się organizacji takiego bankietu, na którym będzie nawet i 400 gości. Jednym z takich miejsc jest Hotel Lord.

 

Hotel Lord – skąd się bierze wyjątkowość oferty?

 

Hotel Lord w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez, w tym firmowych bankietów. Hotel ten jest ulokowany przy Alei Krakowskiej, skąd niedaleko jest do Lotniska Okęcie.  Dlaczego warto wybrać właśnie to miejsce? Piękne wnętrza, niesamowite pyszności, profesjonalna obsługa na bardzo wysokim poziomie – to tylko kilka elementów niesamowitej oferty. Warto w tym miejscu wrócić do kwestii kulinarnych – za jakość odpowiada nie byle kto, bo sam Stefan Birek. Ten niezwykle popularny i szanowany kucharz dba o to, by dania były nie tylko atrakcyjne wizualnie, lecz także rozpieszczały podniebienie.

Co ważne – wszystkie sale, w których dobywać mogą się bankiety, są klimatyzowane. Dzięki temu nawet największy ukrop za oknem w żaden sposób nie psuje dobrej zabawy. Co ważne – Hotel Lord dba o swoich klientów zapewniając im dyskrecję, dlatego też osoby niepowołane w żaden sposób na bankiet się nie dostaną. Imprezę można rzecz jasna urozmaicić chociażby poprzez degustację whisky, gry interaktywne, jak również warsztaty kulinarne prowadzone przez samego szefa kuchni!

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com