a
HomeCiekaweGdzie znaleźć sale szkoleniową w Warszawie?

Gdzie znaleźć sale szkoleniową w Warszawie?

Gdzie znaleźć sale szkoleniową w Warszawie?

Gdzie znaleźć sale szkoleniową w Warszawie?

Nie każda firma ma w swojej siedzibie odpowiedniej wielkości salę, aby móc zorganizować w niej szkolenie, konferencję czy imprezę okolicznościową dla pracowników. Konieczne staje się wtedy wynajęcie odpowiedniego miejsca.

Sale szkoleniowe w Warszawie

można wynająć w różnych miejscach, np w hotelach, centrach konferencyjnych czy biurowcach. Ciekawą propozycję ma również AutomobilKlub Polski. W zależności od potrzeb, pomieszczenia, które oferują są w stanie zmieścić nawet 200 osób.

Wszystkie sale szkoleniowe w Warszawie w AutomobilKlubie są odpowiednio wyposażone, zarówno w wygodne meble, jak i wszystko, co niezbędne dla przeprowadzenia szkolenia dla większej liczby słuchaczy – rzutniki, nagłośnienie, odpowiednie oświetlenie czy dźwiękoszczelne ściany działowe.

Pomieszczenia idealnie nadają się też na imprezy firmowe. Możliwość zamówienia cateringu oraz własne zaplecze kuchenne zapewniają dużą wygodę. Dodatkowym plusem jest lokalizacja zaledwie 15 min od centrum, łatwy dojazd komunikacją miejską oraz przestronny parking.

 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com