a
HomeZdrowie i urodaGdzie zrobić NIFTY, czyli test i jego dostępność

Gdzie zrobić NIFTY, czyli test i jego dostępność

Gdzie zrobić NIFTY, czyli test i jego dostępność

Gdzie zrobić NIFTY, czyli test i jego dostępność

Nifty to badanie genetyczne przeprowadzane jeszcze w pierwszym trymestrze ciąży.
Charakteryzuje się one przy tym nie tylko skutecznością, ale również tym, że jest nieinwazyjne, jego przeprowadzenie nie zagraża więc nie tylko ciężarnej, ale i płodowi.

Czy zatem może ono budzić jakiekolwiek wątpliwości? Okazuje się, że pojawiają się one przede wszystkim wtedy, gdy zastanawiamy się, gdzie przeprowadzić badanie NIFTY.

Dziś trudno już mówić o problemie z dostępnością testu, nawet osoby z niewielkich miejscowości nie powinny więc mieć trudności z ustaleniem, gdzie zrobić NIFTY. A jednak osoby odpowiedzialne za wykonanie badania zwracają uwagę na to, że jego popularność potrafi być wykorzystywana do celów, które nie mogą budzić uznania. Nie brakuje podmiotów, które starają się wykorzystać popularność testu dla swoich celów i posługują się tą nazwą, aby proponować inne nieinwazyjne badania genetyczne. Owszem, zdecydowana większość z nich również jest bezpieczna, nie ma jednak mowy o ich rzeczywistej skuteczności, a przecież właśnie wiarygodność badań prenatalnych sprawia, że kobiety decydują się na nie.

Zapraszamy na nieinwazyjne badanie prenatalne Nifty. Znajdź placówkę pod adresem testnifty.eu/gdzie-wykonasz-niftypro.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com