a
HomeDom i wnętrzeJak dbać o łóżka tapicerowane?

Jak dbać o łóżka tapicerowane?

Jak dbać o łóżka tapicerowane?

Jak dbać o łóżka tapicerowane?

Mówiąc o dbaniu o łóżka z tapicerowanym zagłówkiem, zwykle poruszamy przde wszystkim te kweste, które odnoszą się do czyszczenia tkaniny obiciowej. Choć jednak jest to ważne zadanie, nie powinniśmy zapominać o tym, że nie jest wcale jedyna kwestia, która zasługuje na poruszenie.

Nie mniej ważne jest to, że pewne ustawienia łóżka z tapicerowanym zagłówkiem jest bardziej, inne zaś mniej wskazane. Okazuje się, że modele tego rodzaju nie przepadają za bezpośrednimi źródłami ciepła. Jeśli zależy nam więc na tym, aby mebel nie uległ odbarwieniu, powinniśmy zatroszczyć się o to, aby nie stał zbyt blisko kaloryfera. Tu idealna odległość to nawet sto centymetrów, choć można ją nieco zmniejszyć, jeśli warunki lokalowe uniemożliwiają zachowanie takiego dystansu.

Jeszcze przed myciem tkaniny obiciowej na mokro warto też pamiętać o tym, że łóżka powinny być odkurzane. Choć część tapicerowana nie ma zbyt często kontaktu z brudem, może gromadzić się na niej kurz. Odkurzanie powinno mieć miejsce regularnie, zawsze przy tym wskazane jest korzystanie w tym celu z miękkiej końcówki.

Jeśli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą na jr-meble.pl.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com

https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/ https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/ https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/