a
HomeDom i wnętrzeOryginalnie urządzony ogród – jak sprawić, aby był on miejscem idealnym do wypoczynku?

Oryginalnie urządzony ogród – jak sprawić, aby był on miejscem idealnym do wypoczynku?

Oryginalnie urządzony ogród – jak sprawić, aby był on miejscem idealnym do wypoczynku?

2
Przesiadywanie w ogrodzie to prawdziwa przyjemność, szczególnie wiosną i latem. Warto zadbać o to, aby móc relaksować się w odpowiednich warunkach. Przygotowanie ogrodu nie jest sprawą trudną – nawet niewielkie połacie ziemi może zostać zaaranżowane tak, aby z przyjemnością spędzać tam wolne chwile.

Kupujemy meble – co wybrać?

Podstawą jest oczywiście kupienie odpowiednich mebli ogrodowych. W zależności od naszych potrzeb możemy kupić komplet składający się ze stołu i kilku krzeseł czy ław, lub też dobrać niewielki zestaw z 3-4 elementów. Pośród licznych opcji mebli ogrodowych bez wątpienia największym zainteresowaniem cieszą się meble wykonane z technorattanu. Ich największą zaletą jest piękny wygląd: krzesła posiadają pleciony z włókien technorattanowych wierzch, który odporny jest na działanie promieni słonecznych, zmienne temperatury czy deszcz. To sprawia, że na długo zachowuje swój elegancki wygląd.
Drugim istotnym aspektem mebli tego typu jest ich waga – meble te są niezwykle lekkie, wszystko za sprawą aluminiowego stelaża. Dodatkowo aluminium zostało odpowiednio zabezpieczone przed działanie wilgoci. Większość krzeseł czy sof wykonanych z technorattanu są sprzedawane z dodatkowymi, miękkimi siedziskami – taka poduszka z pewnością podniesie komfort podczas odpoczynku na świeżym powietrzu.
Do wyboru są również inne meble: wykonane z litego drewna, aluminium.

meble ogrodowe

Zestaw VENEZIA

Jeśli chcemy, aby wokół nas znalazło się kilka roślin warto zakupić klasyczne sadzonki – wszelkie narzędzia ogrodnicze możemy przechowywać w skrzyniach. Decydując się na meble z technorattanu bez problemu znajdziemy również skrzynkę na narzędzia czy inne przedmioty z tego samego materiału.

Źródło fotografii: gardenspace.pl.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com