a
HomeDom i wnętrzeOświetlenie obrazów

Oświetlenie obrazów

Oświetlenie obrazów

Obrazy są doskonałym dodatkiem do wnętrz, których bezpośredni charakter pozwala na podkreślenie stylu urządzanego wnętrza domu lub mieszkania. Jakie oświetlenie obrazów wybrać, aby akcentowało wybrany motyw i jednocześnie oddawało rzeczywisty odcień koloru danego dzieła?

 

Lampy do oświetlania

Lampy do oświetlania obrazów to oprawy oświetleniowe, których zadaniem jest wydobycie walorów podświetlanej grafiki w taki sposób, aby przedstawiany motyw był zbliżony jak najbardziej do prezentacji w świetle naturalnym. Prawie każdy kinkiet do podświetlania obrazów dostępny na rynku oferuje żarówki o ciepłej barwie światła. Oczywiście bywają wyjątki, jednak odcień światła zbliżony do żółtego stanowi znacznie liczniejszą grupę wśród tego rodzaju opraw oświetleniowych.
Szeroki wybór modeli o różnorodnej formie i stylu daje możliwość znalezienia odpowiedniej lampy, która będzie współgrać ze stylem urządzanego wnętrza. Nowoczesna oprawa nad obraz Azzardo DaVinci 70 AZ2658 to propozycja o nowoczesnym charakterze, która sprawdzi się w minimalistycznych, współczesnych wnętrzach. Wykończona metalem, nadaje się do większości pomieszczeń takich jak salon, biuro czy sypialnia, wprowadzając elegancki klimat do wnętrz.

 

Oprawa nad obraz Azzardo DaVinci 70 AZ2658

Miłośnicy klasyki i tradycyjnego stylu we wnętrzach nie będą rozczarowani modelem oprawy Elve ELV-PODS-1 (P) 380 Kinkiet Kutek. Mosiężne wykończenie lampy świetnie sprawdzi się w kolonialnych aranżacjach, akcentując wybrane malowidło na płótnie. Taka oprawa z pewnością wpasuje się dany styl, tworząc z pozostałymi elementami spójną całość obrazu klasycznych wnętrz.
Oświetlenie obrazów odgrywa niebagatelną rolę w aranżowanej przestrzeni, ponieważ buduje jej klimat, podkreśla walory oświetlanych dzieł oraz umożliwia ich kontemplację również po zmroku. Wybrane oprawy pozwalają doświetlić pomieszczenia ciemne i bez okien, do których nie dociera światło naturalne, m.in. mowa o korytarzach, holach i przedpokojach.
Elve ELV-PODS-1 (P) 380 Kinkiet Kutek

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com