a
HomeMotoryzacjaWynajem samochodów dostawczych bez tajemnic

Wynajem samochodów dostawczych bez tajemnic

Wynajem samochodów dostawczych bez tajemnic

Samochody dostawcze są niezwykle ważnym elementem, które powinno znajdować się we flocie każdego samochodu ciężarowego. Dziś za pośrednictwem samochodów dostawczych każdego dnia realizuje się zarówno zlecenia krajowe jak i międzynarodowe. Ilość takich aut determinuje mnogość zleceń, które może przyjąć firma. Czasem zdarza się ,żę chce ona wspomóc się dodatkowymi pojazdami na krótszy bądź dłuższy czas. W takim wypadku wynajem samochodów dostawczych jest nieocenioną opcją.

Rodzaje wynajmu samochodów dostawczych 

Samochody dostawcze są bardzo często wynajmowane na różny okres czasu. Z tego powodu firmy udostępniły różnorodne opcje wynajmu dokładając do nich należne rabaty w zależności od czasu korzystania z ich usług. I tak ukształtował się:

-Wynajem krótkoterminowy samochodów dostawczych; dzięki niemu przedsiębiorcy mogą ,,załatać” dziury w zasobności swoich pojazdów zastępując je właśnie samochodami dostawczymi. Najczęściej z tej usługi korzystają firmy, których pojazdy znajdują się na przeglądach technicznych bądź naprawach. Ten typ wynajmu zazwyczaj trwa do miesiąca czasu.

-Wynajem średnioterminowy; zapewnia on poszerzenie możliwości wynajmu dzięki czemu przedsiębiorca ma czas na zebranie własnych środków, które pozwolą mu zakupić pojazd na własność. Czasem wynajem średnioterminowy odgrywa istotną rolę w ,,najgorętszych” okresach gdzie popyt na zlecenia jest największy.

-Wynajem długoterminowy; dotyczy okresu powyżej 12 miesięcy wynajmu. Najlepsza opcja dla firm, które chcą bazować na wynajmie przez dłuższy czas. Ta możliwość z reguły ma największe rabaty ze względu na długą współpracę pomiędzy firmą wynajmującą, a firmą TSL.

Podsumowanie

Różne okresy trwania wynajmu sprawiają, że każda osoba może znaleźć coś dla siebie. Większość firm posiada czarno na białym wypisane zasady każdego z rodzaju wynajmu co jest bardzo wygodne. Jedną z najciekawszych opcji jest możliwość posiadania samochodu zastępczego w przypadku wypadków i stłuczek w cenie najmu!

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com