a
HomeCiekaweCB radio w komórce.

CB radio w komórce.

CB radio w komórce.

SpeedAlarm to aplikacja na telefony komórkowe, która pozwala kierowcom na żywo ostrzegać się wzajemnie o zagrożeniach na drodze. Program ostrzega między innymi o patrolach policji, wypadkach oraz o wszystkich fotoradarach stacjonarnych w Polsce.

Zamknięte testy aplikacji na telefony z systemem Android rozpoczęły się w grudniu 2009 roku. Po ponad miesiącu intensywnych testów program jest już gotowy. Od dzisiaj można go pobierać ze sklepu Android Market w telefonach lub ze strony getsa.pl.

SpeedAlarm w wersji na system Android obsługuje między innymi takie telefony jak popularny HTC (Era) G1, HTC Magic czy HTC Hero.

W tej chwili SpeedAlarm działa na telefonach z systemem Java (J2ME), Symbian, Windows Mobile oraz Android. Kompletna lista obsługiwanych modeli znajduje się na stronie www.speedalarm.pl/pobierz/

SpeedAlarm działa od lipca 2008 roku i korzysta z niego już ponad 55000 kierowców. Baza SpeedAlarm zawiera między innymi precyzyjne lokalizacje 1799 fotoradarów, ponad 1000 niebezpiecznych przejazdów kolejowych oraz na bieżąco dodawane przez kierowców lokalizacje policyjnych kontroli drogowych, wypadków i innych niebezpiecznych miejsc.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com