a
HomeCiekaweChopok – jeden stok, wiele możliwości!

Chopok – jeden stok, wiele możliwości!

Chopok – jeden stok, wiele możliwości!

Słowacja stwarza wyjątkowe warunki dla miłośników białego szaleństwa. Naturalne ukształtowanie terenu, klimat, ale też świetne przygotowanie stoków sprawiają, że wiele osób, w tym także Polaków, chętnie wybiera się do naszego sąsiada na narty czy deskę. Szusujesz regularnie i chcesz, aby Twoje dziecko również pokochało ten sport? Sprawdź oferty zimowisk!

Zarażeni pasją!

Jeżdżący na nartach rodzice często chcą, aby także ich dziecko chętnie spędzało czas na stoku. Sporo osób decyduje się uczyć dziecko samodzielnie, inni stawiają na indywidualne lekcje z instruktorem, a jeszcze inni.. szukają ofert wyjątkowych ferii na stoku! Zimowiska dla młodzieży cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, bo organizatorzy, tacy jak Róża Wiatrów starają się jak tylko mogą, by przygotowywane przez nich oferty były naprawdę atrakcyjne i dopasowane do umiejętności narciarskich dzieci oraz ich wieku.

Obozy narciarskie dla dzieci organizowane są zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dużym zainteresowaniem cieszy się np. Słowacja, która sąsiaduje z Polską. Jest zatem położona dość blisko, a jednocześnie oferuje wyśmienite warunki narciarskie. Obóz narciarski to możliwość zarówno nauki, jak i rozwoju już posiadanych przez dziecko umiejętności. To także okazja dla tych, którzy już jeżdżą i kochają narty do świetnego spędzenia czasu na stoku!

Chopok – obóz narciarski w wyjątkowej scenerii

Atrakcyjność zimowisk zależy od wielu czynników. Organizatorzy powinni wybierać takie stoki, na których każdy, bez względu na poziom umiejętności, poradzi sobie doskonale. Całe szczęście możliwości jest tu sporo, bo na większości stoków dostępne są trasy o zróżnicowanej długości i stopniu trudności. Jednym z nich jest słowacki Chopok, z wyjątkowymi naturalnymi warunkami do uprawiania sportów zimowych. Obozy narciarskie dla dzieci organizowane na tym stoku to wyjątkowa i niezapomniana przygoda, ale też możliwość sprawdzenia się.

Przygotowane w ośrodku trasy narciarskie to nie lada gratka, a najdłuższe trasy zjazdowe to nawet ponad 3000 m. Nic zatem dziwnego, że stok cieszy się ogromną popularnością, a wiele podmiotów chętnie organizuje wyjazdy na zimowiska właśnie tam. Szczególnie, że w okolicy dostępny jest też całoroczny park wodny, który czynny jest cały rok. Możliwość odpoczynku od stoku w cudownych basenach termalnych to doskonały sposób, aby zregenerować siły! W końcu zimowiska narciarskie to nie tylko stok, ale wiele innych niezapomnianych atrakcji!

 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com