a
HomeDom i wnętrzeDonica rattanowa wysoka  – dodatki do ogrodu w stylu boho

Donica rattanowa wysoka  – dodatki do ogrodu w stylu boho

Donica rattanowa wysoka  – dodatki do ogrodu w stylu boho

 

Styl boho w ostatnich sezonach przeżywa rozkwit. Aranżacje inspirowane stylem życia  bohemy artystycznej zachwycają swoją swobodą, oryginalnością i lekkością. Nietuzinkowa koncepcja coraz częściej wyznacza ramy modnym aranżacjom zewnętrznym. Donica rattanowa wysoka, meble z rattanu i drewna, lampiony i inne dekoracje pomogą Ci stworzyć stylową, atrakcyjną strefę relaksu w stylu boho!

Donica rattanowa wysoka  i spółka – w jakie meble i dodatki wyposażyć taras boho?

Tarasy (a także wnętrza) urządzone zgodnie z założeniami stylu boho zdominowane są przez naturalne materiały i barwy ziemi przełamane żywszymi tonami (przede wszystkim pomarańczowymi i czerwonymi). Próżno szukać tutaj symetrycznych, uporządkowanych układów. Wręcz przeciwnie –w ogrodach boho królują swobodne kompozycje, luźno rozkrzewiające się rośliny i artystyczny nieład.

Minimalistyczne, metalowe czy technorattanowe komplety wypoczynkowe nie znajdują tutaj zastosowania. Pożądany efekt zapewnią Ci krzesła, huśtawki i zgrabne sofy plecione z egzotycznego rattanu, drewniane stoły, hamaki. Ważnym czynnikiem kształtującym charakter przestrzeni są dodatki. Naturalny charakter przestrzeni doskonale podkreśli donica rattanowa wysoka. Pojemnik wyplatany z rattanu w standardowym albo białym odcieniu wydobędzie z każdej rośliny pełny potencjał. Duże, solidne donice pięknie prezentują się solo oraz w połączeniu z innymi pojemnikami o zróżnicowanych wymiarach.

Donice, lampiony i meble rattanowe Vimine – z miłości do natury

Urządzając ogród w stylu boho, warto korzystać z mebli i dodatków przyjaznych środowisku naturalnemu. Donicę rattanową wysoką, efektowne lampiony i wygodne meble znajdziesz w katalogu marki Vimine. Wszystkie dodatki i meble rattanowe Vimine wykonane są ręcznie z surowca pochodzącego z ekologicznych plantacji zrównoważonego rozwoju.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com