a
HomeBiznesInnowacje w branży wellness

Innowacje w branży wellness

Innowacje w branży wellness

Branża wellness przeżywa w ostatnich latach prawdziwy rozkwit. Mimo tego, że nowoczesne siłownie i kluby fitness wyrastają w dużych miastach jak grzyby po deszczu, coraz większa rzesza osób decyduje się rozwijać swój biznes właśnie w tym sektorze. Jeśli i Ty marzysz o otwarciu własnej firmy lub już jesteś przedsiębiorcą i szukasz sposobu na pozyskanie nowych klientów lub uatrakcyjnienie oferty, mamy dla Ciebie świetną radę! Jaką? Sprawdź!

 

Nowoczesne urządzenia VACU THERM w walce o idealną sylwetkę

Nowością na rynku są dedykowane kobietom urządzenia do efektownego odchudzania i modelowania sylwetki wykorzystujące terapię próżniową i promienie InfraRed.   Osoba ćwicząca na bieżni, rowerku czy stepie poddawana jest naprzemiennie działaniu podciśnienia i ciśnienia atmosferycznego, które ściągają większą ilości krwi w dolne, najbardziej problematyczne dla kobiet partie ciała. W efekcie tempo spalania tkanki tłuszczowej wzrasta nawet czterokrotnie, dzięki czemu trening przynosi szybkie i w pełni zadowalające efekty. Regularne treningi na nowoczesnym sprzęcie VACU THERM pomaga zlikwidować cellulit, poprawia krążenie krwi i limfy, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, poprawia kondycję układu sercowo-naczyniowego.

 

Rozwiązania dla Twojego biznesu

Słynąca z innowacyjnych rozwiązań marka Body Space – światowy lider w produkcji innowacyjnego sprzętu na siłownie i do salonów kosmetycznych – szturmem opanowuje polski rynek. Jeśli poszukujesz sposobu na wybicie swojej siłowni czy ośrodka SPA, warto zajrzeć na stronę bodyspace.pl. Poszerzając swoją ofertę o możliwość korzystania z innowacyjnych maszyn, wychodzisz naprzeciw wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Pamiętaj, że marka Body Space zajmie się nie tylko dostarczeniem Ci sprzętu, ale również wdrożeniem, szkoleniami, opieką konsultingową oraz marketingiem.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com