a
HomeDom i wnętrzeKupujemy nowe meble ogrodowe – na co zwracać uwagę?

Kupujemy nowe meble ogrodowe – na co zwracać uwagę?

Kiedy wybrać podwójny materac, a kiedy dwa pojedyncze?

Kupujemy nowe meble ogrodowe – na co zwracać uwagę?

Kupno nowych mebli ogrodowych jest obecnie prostym zadaniem – wszystko za sprawą licznych sklepów, gdzie znajdziemy interesujące meble. Zazwyczaj swoje pierwsze kroki kierujemy do sklepów budowlanych czy ogrodniczych – posiadają one spory wybór mebli ogrodowych. Zanim jednak zdecydujemy się na kupno powystawowego kompletu warto poważnie przemyśleć ten temat. I zapoznać się z propozycjami producentów!

11

Meble ogrodowe oferowane w sklepach budowlanych czy ogrodniczych z pewnością będą kusić nas ceną czy wyprzedażami. Warto jednak pamiętać, że wiele z nich zimowało wiele lat w magazynach, przez o ich struktura może być poważnie naruszona. Oczywiście obowiązuje je gwarancja, jednak, dlaczego mamy tracić słoneczne dni na naprawdę mebli ogrodowych?
Znacznie lepszym pomysłem jest skorzystanie z szerokiej oferty producentów mebli ogrodowych. W ich ofercie znajdziemy ekskluzywne meble ogrodowe wykonane z technorattanu czy też aluminium. Tworzywa te odznaczają się przede wszystkim wysoką odpornością na uszkodzenia, działanie wilgoci, zmienne warunki atmosferyczne. Dodatkowo wyglądają niezwykle elegancko. Co jeszcze warto wiedzieć o tym asortymencie?

Meble technorattanowe i aluminiowe – poznaj ich zalety!

W przypadku mebli technorattanowych są one tworzone na wzór klasycznych mebli rattanowych. Wraz z olbrzymim wykorzystaniem naturalnych pnączy pojawiło się jednak realne zagrożenie dla tej rośliny. Technorattan jest odpowiedzią na konieczność znalezienia równie ciekawego substytutu. Włókna technorattanowe są tworzone z syntetycznych tworzyw, dzięki czemu są znacznie bardziej wytrzymałe od naturalnych pnączy. Projektanci doszli do perfekcji w imitowaniu struktury rattanu. Technologia nie pozwala jednak na to, aby brud i zanieczyszczenia wnikały w głąb tworzywa.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com