a
HomeZdrowie i urodaNajlepsze zabiegi dla cery dojrzałej

Najlepsze zabiegi dla cery dojrzałej

Najlepsze zabiegi dla cery dojrzałej

Nawet najlepsze, kosztowne kremy i maseczki renomowanych marek nie cofną w widoczny sposób zmian, które zaszły na twarzy w wyniku procesów starzenia. Czy to oznacza, że musimy poddać się działaniu upływającego czasu i zaakceptować zmiany zachodzące w naszym ciele? Niekoniecznie! Skuteczną metodą na odzyskanie promiennego wyglądu jest korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jakie zabiegi są szczególnie polecane dla osób z cerą dojrzałą? Sprawdź!

Wolumetria

W wyniku utraty włókien kolagenowych i kwasu hialuronowego, zaniku tkanki tłuszczowej oraz mechanizmów biologicznych twarz z wiekiem traci swój kontur. Lekarze specjalizujący się w medycynie estetycznej znaleźli sposób na skuteczną walkę z zapadniętymi policzkami, zgrubieniami na podbródku, opadającymi kącikami ust i zmianą profilu twarzy – wolumetrię! Bezinwazyjny zabieg wolumetryczny polega na umieszczeniu pod skórą wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego oraz specjalnej matrycy żelowej, która tworzy pod skórą „rusztowanie” nadające pożądany kształt wybranym partiom twarzy. Nowoczesne preparaty wypełniają bruzdy i nierówności, zwiększają gęstość skóry, nadają jej objętość oraz stymulują produkcję kolagenu.

Mezoterapia igłowa

Kolejnym zabiegiem, który cieszy się wielką popularnością wśród dojrzałych kobiet (i nie tylko kobiet!) jest mezoterapia igłowa. Na czym polega kuracja? Podczas trwającego niespełna pół godziny zabiegu lekarz wprowadza pod skórę metodą iniekcyjną odżywczy koktajl, który ma zbawienny wpływ na cerę. Preparat będący prawdziwą bombą witaminową napina skórę, nadaje jej sprężystość, nawilża, spłyca zmarszczki, wyrównuje koloryt. Na efekty zabiegu wpływa nie tylko rodzaj i ilość substancji, ale również sposób jej aplikacji – liczne nakłucia uruchamiają naturalne procesy samoregeneracyjne. Więcej praktycznych informacji, opisy i cenniki popularnych zabiegów znajdziesz na stronie filine.pl.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com

zobacz wiecje live url https://www.magazyn-motoryzacyjny.pl/od-czego-zalezy-cena-ubezpieczenia-oc-samochodu