a
HomeBiznesOszczędne, ale bardzo udane wesele w Warszawie

Oszczędne, ale bardzo udane wesele w Warszawie

Oszczędne, ale bardzo udane wesele w Warszawie

Wesele w Warszawie lub w jakimkolwiek innym mieście pociąga za sobą bardzo duże koszty, które mogą niejedną parę przyprawić nie tylko o ból głowy, ale również przymusić do rezygnacji z takiej imprezy. Czy można zorganizować tanie i bardzo udane wesele?

Wesele w Warszawie – na czym nie można oszczędzać?

Zanim jednak dokładnie zaplanujemy koszta uświadommy sobie, że są dwie rzeczy na których absolutnie nie można oszczędzać, jeżeli planuje się wesele w Warszawie. Pierwsze to DJ lub też zespół muzyczny odpowiedzialni za poprowadzenie imprezy. Umiejętnie poprowadzona zabawa pod przywództwem dobrego DJ lub członka zespołu wynagrodzi wszelkie inne niedociągnięcia pojawiające się przez ograniczenie kosztów. Goście są w stanie wiele wybaczyć, jeżeli muzyka jest naprawdę dobra. Drugą sprawą jest fotograf/kamerzysta. Zdjęcia oraz filmy to jedyna pamiątka, która nam pozostanie po tym dniu, dlatego niech będą one naprawdę wysokiej jakości. 

Na czym można zaoszczędzić?

Planując udane wesele w Warszawie warto sobie uświadomić, że nie jest potrzebna nam najdroższa limuzyna warta kilku tysięcy, ponieważ na rynku znaleźć można nawet ekskluzywne mercedesy, których cena nie przekracza tysiąca złotych za wynajem. Zamiast decydować się na zakup sukni ślubnej w markowym salonie, warto rozejrzeć się za jakąś używaną kreacją, ponieważ jest ich naprawdę mnóstwo na rynku i to w przyzwoitej cenie. Pan Młody nie musi mieć specjalnych butów do ślubu, ponieważ w swojej szafie na pewno znajdzie buty wyjściowe w dobrym stanie. Jest wiele drobnostek, pozwalających na drobne oszczędności weselne. 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com