a
HomeDom i wnętrzeParasol rozkładany ogrodowy zapewni nam komfort!

Parasol rozkładany ogrodowy zapewni nam komfort!

Parasol rozkładany ogrodowy zapewni nam komfort!

Chcąc cieszyć się pięknem lata w ogrodzie czy na tarasie warto zastanowić się nad elementami, które umożliwią nam komfortowy wypoczynek. Najczęściej kupowane są bez wątpienia meble ogrodowe – obecnie producenci oferują szeroki wybór kompletów meblowych z technorattanu, klasycznego rotangu, aluminium. Aby móc wypoczywać bezpiecznie warto także zadbać o odpowiednią ochronę przed słońcem. Warto rozważyć parasol ogrodowy!

Nowoczesne parasole ogrodowe w przestrzeni wypoczynkowej

Wielogodzinne przesiadywanie na słońcu ma wiele uroków – otacza nas zieleń, która wpływa kojąco na nasze zmysły. Dodatkowo świeże powietrze pozwala skutecznie dotlenić organizm. Aby móc w pełni korzystać z lata w ogrodzie powinniśmy pomyśleć także o nowoczesnych parasolach ogrodowych – rozwiązanie to pozwoli na schronienie się przed silnym promieniowaniem UV oraz na odpoczynek w przyjemnym cieniu. Parasol rozkładany ogrodowy to element coraz częściej wybierany przez polskich klientów.

Trwały parasol, który zapewni nam komfort w ogrodzie

Nowoczesne parasole ogrodowe łączą w sobie doskonałe parametry techniczne oraz piękną formę. Dbają o to projektanci, którzy starają się zapewnić klientom najwyższy poziom ochrony. Parasol ma również za zadanie uzupełnić ogród w sposób harmonijny – możemy wybierać pomiędzy modelami z czaszą okrągłą, kwadratową, prostokątną, z nogą centralną czy boczną.

Innowacyjne tworzywa

Parasole ogrodowe oparte są na antykorozyjnych stelażach, odpornych na działanie wilgoci, promieniowanie UV, zarysowania. Stelaże umieszczono na ruchomej stopie, dzięki której możliwe jest rotowanie parasola o 360 stopni bez konieczności podnoszenia całej konstrukcji. Poliestrowe czasze pokrywane są dodatkową warstwą poliuretanu, przez co baldachim doskonale chroni nie tylko przed słońcem, ale również deszczem.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com