a
HomeDom i wnętrzePoszukiwanie łóżka dla dwojga

Poszukiwanie łóżka dla dwojga

Poszukiwanie łóżka dla dwojga

Łóżka dwuosobowe

Szukając łóżka małżeńskiego z drewna z pewnością natrafimy na dziesiątki ofert, które przykują naszą uwagę. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny model tego mebla warto odpowiedzieć sobie na kilka istotnych pytań. Czy łóżko ma być oparte na ramie?

Czy potrzebne nam są wewnętrzne komory? Czy stelaż ma być regulowany? Czy łóżko ma posiadać zagłowie? Kolejnym etapem jest określenie, jakie drewno nas interesuje – chodzi o jego rodzaj i kolor. Najczęściej klienci decydują się na kupno drewna dębowego, bukowego lub sosnowego – jest ono wytrzymałe, a dodatkową zaletą jest dobra cena.

Jak rozpoznać profesjonalnie wykonane łóżko?

Najistotniejsze jest wykonanie mebla. Drewno powinno być odpowiednio dobrane, skutecznie wysuszone i zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci i brudu. Rama łóżka powinna być dokładnie zbita – wszelkie szpary czy pęknięcia nie powinny mieć miejsca. Łóżka dwuosobowe dostępne są w różnych rozmiarach (szerokość 140, 160, 180 i 200 cm), jednak topowe firmy mogą zaoferować wykonanie danego modelu na określony wymiar. Wiele producentów oferuje łóżka z wewnętrznymi komorami. Jeśli jednak upatrzony przez nas model ich nie posiada z łatwością dobierzemy zamykane pojemniki, które można schować pod ramą.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com