a
HomeCiekaweKalendarz – zawsze pod ręką!

Kalendarz – zawsze pod ręką!

Kalendarz – zawsze pod ręką!

 

kalendarze książkowePosiadanie kalendarza zaczęło być na powrót modne – na szczęście moda ta idzie w parze z wysoką użytecznością. Kiedy przyzwyczajeni jesteśmy do ciągłego zerkania na telefon komórkowych lub ekran monitora kompletnie nie wiemy co zrobić, kiedy urządzenia te są zepsute lub też kiedy zabraknie prądu.

Kalendarze to oryginalny dodatek nie tylko dla osób pracujących w terenie, ale także dla studentów, uczniów – każdego, kto pragnie skutecznie planować każdy dzień!
Kalendarze są niezwykle trwałe – co przydaje się podczas pracy poza biurem. Ich okładki tworzone są z grubego papieru, dodatkowo obleczonego materiałem tekstylnym lub skórą ekologiczną. Okładka jest więc odporna na częste wyjmowanie, chowanie, zabrudzenia, uszkodzenia mechaniczne. Kolejny istotnym zagadnieniem jest rodzaj łączenia kartek. Strony są łączone za pomocą szycia – nić solidnie trzyma wszystkie elementy i nie pozwala im się przemieszczać. Jeśli strony byłyby klejone to wielokrotne przeglądanie kalendarza spowodowałoby rozrywanie i kruszenie się tworzywa spajającego.

Funkcjonalność kalendarzy książkowych

Jak możemy korzystać z kalendarzy książkowych? Z pewnością sprawdzą się one podczas notowania zaplanowanych spotkań prywatnych i zawodowych. Spora ilość miejsca na każdy dzień sprawia, że bez wątpienia nie ominie nas żadne, ważne wydarzenie. Podczas zapisywania możemy korzystać także z niewielkiego adresownika, najczęściej umieszczonego na końcu kalendarza. Takie ułatwienie sprawdzi się, kiedy zawiedzie nas system w telefonie czy laptopie. Kalendarze książkowe posiadają także takie informacje jak: wschody i zachody słońca, imieniny na każdy dzień w roku, ważne święta państwowe i religijne. Na początku kalendarza najczęściej umieszczona jest ściągawka całego roku w formie kalendarzyka na całą stronę.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com