a
HomeCiekaweSamsung Avila II już w lutym

Samsung Avila II już w lutym

Samsung Avila II już w lutym

Samsung Avila nie jest może produktem rewolucyjnym. Nie wprowadził też specjalnych innowacji. Za to na całym świecie sprzedał się w ilości 30 milionów sztuk. Samsung twierdzi, że w 2009 roku to właśnie Avila była najczęściej wybieranym przez Polaków modelem telefonu; w sumie sprzedano ich u nas ponad milion sztuk. Z pewnością zaś jest najpopularniejszym modelem Samsunga. Nie dziwi więc chęć wprowadzenia na rynek następcy tak lubianego aparatu.

Samsung Avila II (S5260) też raczej nie spowoduje rewolucji, za to ma wszelkie cechy aby podobać się konsumentom. Ma się w nim znaleźć 3-calowy, dotykowy wyświetlacz oraz obsługa Wi-Fi. Oprócz tego 3,2 Mpix aparat fotograficzny, Bluetooth 3.0, odtwarzacz MP3 i czytnik dokumentów w formacie .doc i .pdf. Obudowa ma być dostępna w kolorach białym i czarnym.

Jak widać, wielkich zmian w porównaniu do pierwszej Avili nie ma. Najważniejszą dodaną funkcją może być łączność bezprzewodowa Wi-Fi, której brakowało poprzednikowi. Jeśli telefon będzie dostępny w ofercie operatorów komórkowych za złotówkę, wieszczymy mu powtórzenie sukcesu.

Model Samsung Avila II ma być dostępny w sprzedaży w Europie już w lutym, cena to najprawdopodobniej 125 euro.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com