a
HomeCiekaweSkuteczna organizacja przeprowadzki

Skuteczna organizacja przeprowadzki

Skuteczna organizacja przeprowadzki

przeprowadzka-transport-lodz

Przeprowadzka, zmiana miejsca zamieszkania często wiąże się z innymi życiowymi decyzjami takimi jak zmiana pracy, pójście na studia czy też zawarcie związku małżeńskiego lub decyzja o wspólnym zamieszkaniu. Warto wtedy nie stresować się dodatkowymi obowiązkami dzięki starannemu zaplanowaniu całej przeprowadzki.

Zrobić to samemu czy zlecić firmie?

Wiele osób zastanawia się czy przeprowadzkę zorganizować samemu czy zlecić całość profesjonalnej firmie. Wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem jest zrobić i tak i tak. Do lekkich prac organizacyjnych oraz segregacji, owijania w papier, pakowania, sprzątania najlepiej podejść samemu. Pozwoli to, na pełną kontrole tego, co robimy i kiedy. Natomiast do prac ciężkich typu noszenie kartonów, wynoszenie mebli, przewóz rzeczy z jednego miejsca do drugiego i później wyładunek najlepiej wynająć wyspecjalizowaną firmę.

Jaki jest zakres usług firmy?

Firma transportowa świadczy szereg usług związanych z przeprowadzką. Może to być kompleksowa obsługa całej przeprowadzki lub tylko transport przedmiotów. Oto lista najczęstszych usług:

  • dostarczenie materiałów do pakowania,
  • pakowanie wszystkich przedmiotów drobnych,
  • zabezpieczenie przedmiotów wielkogabarytowych,
  • montaż i demontaż mebli,
  • przenoszenie kartonów i innych rzeczy z mieszkania do samochodu i z samochodu do mieszkania,
  • transport rzeczy w dowolne miejsce.

Każda firma transportowa posiada wykupione ubezpieczenie OC na wypadek zniszczenia lub zgubienia transportowanych przedmiotów. Dlatego przed samym transportem należy ocenić stan wszystkich przedmiotów. Warto robić zdjęcia, które będą potem dowodem w sprawie.

Jeśli szukasz ekipy do przeprowadzki odwiedź:

Fortis Przeprowadzki

Księdza Stanisława Staszica 4/28

91-746 Łódź

tel. 514 555 800

email: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com