a
HomeCiekaweŚlub jak marzenie

Ślub jak marzenie

Ślub jak marzenie

Wiele osób snuje miłosne marzenia, które często wiążą się też ze ślubem. Pojmuje się go zazwyczaj jako niezwykłą wizję, która jednak ma szansę się zrealizować. To taka spełniona bajka, którą chcemy przełożyć na całe życie w małżeństwie. Żyli długo i szczęśliwie – takiego ciągu dalszego spodziewamy się po tej ceremonii i po tym pięknym dniu. Tym, czego pragniemy najbardziej w związku ze ślubem, jest właśnie przyszłość wypełniona miłością i szczęściem. Wtedy można powiedzieć, że marzenia ślubne się spełniają.

Ślub w wybranym stylu

Wymarzony ślub dla każdego oznacza coś trochę innego – to wydarzenie w niepowtarzalnym stylu danej pary. Najczęściej wybiera się klasyczne oprawy, bajkowe czy książęce. Wspaniale takie wyrafinowane wydarzenie upamiętni fotoksiążka ślubna – magiczna księga skrywająca fantastyczne chwile, do których powrócimy wielokrotnie. Ale nie tylko taki ślub warto w niej ukazać.

Dla wielu par ten wymarzony dzień to po prostu spotkanie kilku osób. Podkreślenie tego, że narzeczeni są dla siebie nawzajem najważniejsi na całym świecie. Na takim ślubie najistotniejsza jest kameralna atmosfera, wydobywająca miłosne spojrzenie, które trzeba zachować przy sobie na zawsze, w czym pomoże miłosny fotoalbum.

Marzenia i życzenia ślubne

Tak jak różne są pary, tak odmienne bywają ich śluby. Mniej luba bardziej romantyczne, wytworne lub szalone. Z przyjęciami na pięćset osób lub z kolacją zjedzoną w górskim schronisku. Jednak marzenia i życzenia, które towarzyszą zakochanym podczas ślubu, mają charakter uniwersalny.

Na zawsze – te słowa wiążą się z przysięgą, ale też z tym, co para młoda skrywa na dnie serca. Życząc sobie, żeby ich miłość przetrwała próbę czasu. Dzisiaj to jest największe wyzwanie. Większe od przyjęcia w pałacu czy balu nad brzegiem morza.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com