a
HomeCiekaweKolaże marzeń i piękne opowieści

Kolaże marzeń i piękne opowieści

Kolaże marzeń i piękne opowieści

Technikę kolażu do malarstwa wprowadzili kubiści. Poniekąd przekonali nas, że wystarczą nożyczki i duża wyobraźnia, żeby stworzyć dzieło o wyjątkowym charakterze. Także dzieci, na wzór wielkich mistrzów, chętnie robią kolaże. Przecież to niezwykła zabawa! Powycinać skrawki różnych światów i połączyć je w jedną całość – zupełnie niepowtarzalną. Stworzyć coś zupełnie własnego i zobaczyć rzeczywistość tak, jak nikt inny tego nie potrafi. To zadanie sztuki.

Naśladując dzieci i artystów

Ogromna wyobraźnia – ona łączy dzieci i artystów. Pozwala widzieć świat trochę inaczej, niż robi to większość ludzi, racjonalnie i pragmatycznie. Dzięki wyobraźni i twórczości można docenić to, co pomijane w życiu codziennym – takie drobinki istnienia przynoszące największą radość, piękno prostoty i urodę ulotnych chwil. Warto więc naśladować dzieci i artystów i na ich sposób popatrzeć na świat. Przez moment istnieć inaczej niż zwykle.

Pomyśleć o życiu nieszablonowo

W taki niezwykły sposób o życiu pomoże pomyśleć fotoksiążka CEWE. Wykorzystamy zarówno naszą wyobraźnię i kreatywność oraz nowoczesne oprogramowanie, które intuicyjnie wręcz umożliwi nam stworzenie niepowtarzalnej narracji z wykorzystaniem własnych zdjęć. Z łatwością zaprojektujemy atrakcyjną pod względem wizualnym fotoksiążkę, która w doskonałym stylu wyrazi kolaże marzeń w połączeniu z autentycznymi wydarzeniami, pejzażami, osobami i rzeczami.

Tradycja i nowoczesność

Fotoksiążka CEWE to najlepszy przykład połączenia tradycji i nowoczesności. Klasycznym albumom możemy nadać zupełnie nową formę. Tworzymy w oparciu o pomysłowe rozwiązania, ciekawe historie i własny projekt estetyczny. Całość, która powstaje w ten sposób, musi po prostu być oryginalna, zaskakująca i piękna.

 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com