a
HomeDom i wnętrzeSzafa na wymiar – mebel pożądany w każdym domu

Szafa na wymiar – mebel pożądany w każdym domu

Szafa na wymiar – mebel pożądany w każdym domu

Wiele osób wychodzi z założenia, że klasyczne, łatwo dostępne komplety mebli nie są dla nich przeznaczone. A to wszystko dlatego, że nie są one tak funkcjonalne, jak szafa na wymiar Bielsko Biała. Tak, może i jest to droższy mebel, ale ma swoim właścicielom o wiele więcej do zaoferowania.

Jakiej głębokości powinna być szafa na wymiar Bielsko Biała?

Im szafa będzie bardziej głęboka, tym więcej będzie można do niej schować. Przy czym – nie może ona być zbyt głęboka, ponieważ można mieć problem z odnalezieniem pożądanej zawartości. Należy jednak wiedzieć, że taka minimalna głębokość szafy na wymiar powinna utrzymać się na poziomie 30-40 cm. Górna granica nie została określona, ponieważ wszystko zależne jest od miejsca, gdzie dany mebel ma stanąć. Można jednak powiedzieć, że szafa powinna być tak głęboka, jak daleko jesteśmy w stanie sięgnąć wzrokiem – w szczególności, że w szafie, w ciemności nie wszystko jest dokładnie widoczne.

Jakie drzwi do szafy?

Nie wystarczy powiedzieć, że szafa na wymiar Bielsko Biała musi mieć solidne, dobrze funkcjonujące drzwi. Do wyboru są drzwi, które zamykane są w sposób tradycyjny, jak również przesuwny. Obydwa sposoby są dobre. Każde z tych drzwi ma swoje zalety, ale także kilka wad. Warto więc w sposób indywidualny podejść do planowania drzwi. Jedno jest pewne – może nie na całej długości, ale chociaż na jednej stronie powinno zostać zamontowane lustro. Chociażby dlatego, że pomoże ono w optyczny sposób powiększyć całe wnętrze – co zdecydowanie pomoże małym pomieszczeniom. 

 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com