a
HomeCiekaweW jaki sposób nie nudzić się w górach, będąc w nich po raz setny?

W jaki sposób nie nudzić się w górach, będąc w nich po raz setny?

W jaki sposób nie nudzić się w górach, będąc w nich po raz setny?

Czasem jesteśmy takimi zwolennikami ferii w górach, że z zapamiętaniem wciąż jeździmy w jedno i to samo miejsce – do jednej miejscowości oraz nierzadko również do tego samego miejsca noclegowego, popadając tym samym w rutynę, jakiej pewnie nie brakuje nam również w codziennym życiu. Warto postawić na nowość, ponieważ nasz wolny czas powinien być chwilą odkrywców, znajdujących dla siebie coraz to lepsze i ciekawsze miejsca. Dla siebie oraz dla swojej rodziny.

Zmień miejsce, szukaj nowości

Najważniejsze będzie poszukiwanie nowego, nieznanego miejsca, może to być na przykład zupełnie inne pasmo górskie w zupełnie innej części Polski, na przykład znakomite do wyjazdów Karkonosze, które wciąż jeszcze nie są dramatycznie zatłoczone przez turystów. Nie ograniczajcie się jedynie do stoków narciarskich, szukajcie innych zabytków oraz atrakcji, próbujcie lokalnych specjałów, zawsze wyszukujcie nowe miejsca do spania.

Jakie noclegi będą najlepsze?

Zdecydowanie różnorodne – raz wybierajcie schronisko górskie, innym razem prywatne kwatery czy przytulne pensjonaty. Wtedy będziecie mieli naprawdę ogromne doświadczenie, będziecie wiedzieli, co jest ile tak naprawdę warte i gdzie warto się udawać.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com