a
HomeCiekawewRodzinie – T.Rydzyk zrywa umowę

wRodzinie – T.Rydzyk zrywa umowę

wRodzinie – T.Rydzyk zrywa umowę

"Wypowiedzenie tej umowy i zakończenie współpracy spowodowane zostało nie spełnieniem przez CenterNet warunków, do których firma ta zobowiązała się w umowie.

Od wielu miesięcy oczekiwaliśmy na uruchomienie usług, które powinien nam zapewnić operator jakim jest CenterNet SA, takich jak: dostępność do Internetu, roaming dla połączeń międzynarodowych, poczta głosowa, MMS, SMS Premium i innych. Nie mogliśmy również uzyskać wiążącej daty wprowadzenia tzw. usług post-paidowych, czyli umów abonenckich" – napisano w komunikacie odczytanym w Radiu Maryja.

W komunikacie podkreślono, że "ideą powstania telefonii wRodzinie było stworzenie takiej marki, która będzie służyć pomocą we wzajemnej komunikacji, utrzymywaniu bliskich więzi rodzinnych i społecznych naszego środowiska", a "oferta miała być konkurencyjna pod względem jakości i ceny".

Zarząd fundacji poinformował klientów wRodzinie, że opłacone już połączenia powinny być zrealizowane przez CenterNet i przestrzegł, aby nie dokonywali nowych wpłat na doładowania i nie doładowywali przez zakup tzw. zdrapek.

Fundacja Lux Veritatis m.in. jest właścicielem Telewizji Trwam i prowadziła odwierty geotermalne w Toruniu. Umowę z CenterNet SA w sprawie telefonii komórkowej wRodzinie zawarła w czerwcu 2009 r.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com