a
HomeCiekaweZarządzanie firmą z Comarch ERP Optima

Zarządzanie firmą z Comarch ERP Optima

Zarządzanie firmą z Comarch ERP Optima

Zarządzanie firmą z Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to jeden z popularniejszych systemów klasy ERP na polskim rynku. Pomaga przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności od 1998 roku (wcześniej występował pod nazwami CDN Optima i Comarch Optima). Naprawdę warto poznać jego możliwości – nie bez przyczyny zaufało mu już ponad 60 tys. podmiotów!

Comarch ERP Optima – dla kogo to rozwiązanie?

Comarch ERP Optima skierowany jest do mikro, małych i średnich firm. System w swojej podstawowej formie usprawnia zarządzanie firmą i pomaga w prowadzeniu księgowości, ale w zależności od wybranych modułów funkcje Optimy mogą ulec znaczącemu rozszerzeniu.


Dodatkowo Comarch ERP Optima uzyskał Certyfikat zgodności z Ustawą o Rachunkowości, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem także dla biur księgowych i rachunkowych oraz doradców podatkowych.

Comarch ERP Optima raczej nie sprawdzi się w przypadku dużych firm – dla nich stworzone zostało osobne rozwiązanie, dedykowane ich potrzebom, czyli Comarch ERP XL.

Trafne i szybkie decyzje biznesowe z Comarch ERP Optima

W dzisiejszych czasach rynek jest wymagający, a firmy, które chcą uzyskać przewagę nad swoją konkurencją, muszą nieustannie się rozwijać i wprowadzać innowacyjne rozwiązania. Comarch ERP Optima, dzięki inteligentnemu wykorzystaniu możliwości, które dają nam nowoczesne technologie, sprawia, że podejmowanie trafnych i szybszych decyzji biznesowych staje się łatwiejsze.

Wszystko to dzięki budowie modułowej, umożliwiającej dopasowanie programu do potrzeb i specyfiki prowadzonej działalności.

Wśród dostępnych modułów warto przede wszystkim wymienić: Handel z magazynem, Księgowość, CRM, moduł Raportowanie i analizy, Sprzedaż w internecie oraz Płace i Kadry. W ramach Comarch ERP Optima dostępne są także rozwiązania mobilne, umożliwiające przechowywanie wszystkich niezbędnych danych w chmurze.

Czytaj więcej: Comarch ERP Optima w pigułce.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com