a
HomeZdrowie i urodaDepilacja laserowa – przewaga nad każdą tradycyjną metodą depilacyjną

Depilacja laserowa – przewaga nad każdą tradycyjną metodą depilacyjną

Depilacja laserowa – przewaga nad każdą tradycyjną metodą depilacyjną

Mówi się, że depilacja laserowa posiada ogromną przewagę nad innymi, tradycyjnymi metodami depilacyjnymi. Jest to oczywiście prawda i należy podkreślić wyższość tej metody – jako jedyna powoduje utrzymanie idealnie gładkiej skóry do końca życia każdej osoby. Wystarczy, że zostanie ona odpowiednio poinformowana o zasadach, których będzie się szczegółowo trzymać.

 

Depilacja laserowa – co trzeba o niej wiedzieć?

 

Przed przystąpieniem do serii zabiegów depilacji laserowej warto jest poznać jej zalety, działanie czy przeciwwskazania. Przede wszystkim cały zabieg opiera się na usuwaniu zbędnego owłosienia z powierzchni skóry. Jest to związane z działaniem lasera, który jest głównym bohaterem całego zabiegu. Jego działanie nagrzewa barwnik skóry, którego temperatura sięga nawet do 70 stopni Celsjusza! W wyniku tego zostaje uszkodzona sąsiadująca cebulka włosowa cały czas produkująca włos. Po uszkodzeniu struktury włos natychmiastowo wypada i jeżeli cebulka zostanie zniszczona w odpowiednim momencie włos nie będzie miał możliwości do regeneracji! Gwarantuje to, że depilacja laserowa będzie permanentna.

 

Sprawdź: depilacja laserowa warszawa – Depilacja.pl

 

Warto dowiedzieć się, że po zabiegu depilacji laserowej skóra może lekko piec, a nawet być obrzęknięta. Powoduje to lekki ból jednak jest on naturalny i powinien minąć do kilku/kilkunastu godzin po zabiegu. Właśnie ze względu na mocne podrażnienie skóry depilacji laserowej nie powinny podejmować się osoby posiadające poważne choroby skóry. Przykładowo posiadając atopowe zapalenie skóry czy łuszczycę zdecydowanie powinno się odpuścić zabieg depilacji laserowej.

 

Depilacja laserowa Warszawa

 

Mimo wszystko należy jednoznacznie stwierdzić, że bardzo bezpiecznym zabiegiem jest właśnie depilacja laserowa. Warszawa to stolica Polski, w której znajduje się multum profesjonalnych salonów depilacyjnych. Jednym z najlepiej ocenianych jest sieć salonów depilacja.pl, w której ręce poddaje się ogromna ilość klientów – również tych bardzo znanych.

 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com