a
HomeDom i wnętrzeDonice białe wysokie do ogrodu – prosty sposób na zieleń w miejscu wypoczynkowym

Donice białe wysokie do ogrodu – prosty sposób na zieleń w miejscu wypoczynkowym

Donice białe wysokie do ogrodu – prosty sposób na zieleń w miejscu wypoczynkowym

Stworzenie komfortowej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu to dzisiaj błahostka – szeroki wybór mebli i dodatków pozwoli na wykreowanie idealnego miejsca do odpoczynku. Elementem, który pozwoli podnieść estetykę otoczenia są donice białe wysokie do ogrodu. Jak wykorzystać je w konkretnych aranżacjach?

Donice białe wysokie do ogrodu – donice technorattanowe

W kolekcjach technorattanowych znaleźć można nie tylko wygodne meble, ale i dodatki, takie jak donice białe wysokie do ogrodu. Donice takie tworzone są z materiału syntetycznego o nieporowatej strukturze, który nie wchłania wilgoci, jest odporny na płowienie. Wysokie donice świetnie sprawdzą się do eksponowania niewielkich krzewów, ale też krzaków róż czy lawendy. Donice białe technorattanowe idealnie wpiszą się w klimat rustykalny czy prowansalski, mogą być wykorzystywane na tarasach czy balkonach W organizacji przestrzeni tego typu pomoże również zadaszenie tarasu, które osłoni przed słońcem, i wygodne meble ogrodowe. Donice białe wysokie do ogrodu na długi czas zachowają doskonały wygląd. Donice technorattanowe na okres zimy warto schować w garażu czy też na strychu lub okryć je pokrowcem.

Donice białe wysokie do ogrodu z tworzyw kompozytowych

Nowoczesne przestrzenie przydomowe ozdobią donice białe wysokie do ogrodu z materiałów kompozytowych. Donice tego typu tworzone są z połączenia cementu z włóknem szklanym – uzyskana mieszanka jest wysoce odporna na wilgoć, zmienne warunki atmosferyczne i mróz. Donice kompozytowe rewelacyjnie sprawdzą się w aranżacjach skandynawskich czy minimalistycznych. Ze względu na ich masę możemy osadzić w nich niższe krzewy czy cięższe tuje. Donice kompozytowe pozwolą na eksponowanie ulubionych roślin oraz na urozmaicenie przestrzeni.

 

 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com