a
HomeCiekaweEgzotyczne wakacje we dwoje

Egzotyczne wakacje we dwoje

Egzotyczne wakacje we dwoje

wakacje na Dominikanie

Coraz więcej par zgłasza się do biur podróży w poszukiwaniu wspaniałych i romantycznych wakacji tylko dla dwojga. Ofert jest wiele, jednak jak wybrać tę, która faktycznie spełni nasze oczekiwania?

Z pewnością warto określić wcześniej, co nas interesuje, czy pragniemy spędzać czas aktywnie, czy może nad brzegiem basenu? Dzięki temu pracownik biura znacznie lepiej doradzi nam co do wyboru wakacyjnego kierunku.

Wśród popularnych i cenionych destynacji wymienia się wakacje na Dominikanie. Ten wspaniały kraj, leżący na jednej z wysp Morza Karaibskiego, zachwyci nas nie tylko egzotyczną przyrodą, ale przede wszystkim gościnnością mieszkańców i doskonale przygotowaną bazą turystyczną. Dominikana, drugie co do wielkości państwo w tym regionie po Kubie, to prawdziwa gratka dla każdego, kto poszukuje słońca i wspaniałych plaż! Goście hotelowi mogą liczyć na wspaniałą kuchnię złożoną z lokalnych przysmaków, możliwość odpoczynku nad basenem, liczne rozrywki na terenie hotelu. Turyści pragnący aktywnie spędzać czas mogą wybrać się na kurs nurkowania czy wspinaczki – okolica jest do tego idealna! Piękna, lazurowa woda zachęca do penetrowania morskiego dnia. Warto dodać, że przyroda w tych okolicach naprawdę może nas zaskoczyć! Na terenie wyspy turyści znajdą także aquaparki z wyjątkową atrakcją: pokazami tresury delfinów!

Nie tylko nad brzegiem basenu!

Dominikana to także raj dla osób ceniących zwiedzanie zabytkowych miejsc. Nie brak tu oryginalnych miasteczek i zabytkowych uliczek, a spacerując z pewnością poczujemy powiew historii. Co istotne: mieszkańcy wyspy są niezwykle serdeczni: nawet zwiedzając miasteczka samotnie możemy liczyć na ich pomoc i gościnność. Wyspę można zwiedzać przy pomocy rowerów, samochodu, quadu a nawet konno!

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com