a
HomeCiekaweWesele jak ze snów!

Wesele jak ze snów!

Wesele jak ze snów!

hotellord

Organizacja ślubu i wesela pochłania zazwyczaj kilka miesięcy: poza zarezerwowaniem terminu w kościele czy USC państwo młodzi szukają sali do zabawy weselnej, idealnej orkiestry czy DJ-a, kwiatów, zaproszeń. To olbrzymie przedsięwzięcie!

Okazuje się, że to znalezienie odpowiedniego miejsca do organizacji zabawy weselnej jest największym problemem. Para młoda musi uwzględnić nie tylko bliskie położenie lokalu, ale także liczbę gości, atrakcje, możliwość noclegu.. Szukając konkretnego rozwiązania warto podczas rozmów z właścicielami sal pytać o to, na jak dużą liczbę gości przygotowana jest sala, co hotel może zaproponować w kwestii cateringu, jak pracuje obsługa sali – to najistotniejsze zagadnienia!

Zazwyczaj hotel przygotowuje kilka opcji dostępnego menu – państwo młodzi wybierają interesujące ich dania i przystawki, napoje. Nie bez znaczenia jest gust gości – w oferowanych daniach znajdziemy również te dedykowane wegetarianom i osobom posiadającym alergie pokarmowe.

Co powinien zapewnić wysokiej klasy hotel?

Z pewnością jest to profesjonalnie przygotowana i przystrojona sala. Ilość stołów i krzeseł powinna być dopasowana do liczby gości, nie powinno zabraknąć również miejsca do tańca i kącika dla orkiestry i fotografa. Ustalając kolejność podawania dań warto pomyśleć o szwedzkim stole lub słodkim kąciku – to niezwykle modne i lubiane rozwiązania. Do dyspozycji gości powinna zostać oddana doświadczona i profesjonalna obsługa: kelnerzy, bariści. Zadbają oni o wygodę i komfort gości oraz o to, aby na stołach nie zabrakło jedzenia czy picia.
Profesjonalny hotel zapewni także wsparcie doradcy weselnego, który zaproponuje konkretne rozwiązania dotyczące organizacji. To z pewnością olbrzymie ułatwienie dla pary młodej!

Szukasz idealnego miejsca na bajkowe wesele? Sprawdź ofertę – Hotel Lord.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com