a
HomeCiekaweGadżety na Mistrzostwa Świata 2018

Gadżety na Mistrzostwa Świata 2018

Gadżety na Mistrzostwa Świata 2018

Każdy kibic decyduje się spędzić wyjątkowy czas Mistrzostw Świata w najbardziej odpowiedni dla niego sposób. Jedni robią to wspólnie z przyjaciółmi przed własnym telewizorem, inni wybierają się do pubu, a jeszcze inni decydują się na kibicowanie ulubionym drużynom na stadionach. Niezależnie od tego, w jaki sposób będziesz oglądać rozgrywki, aby wczuć się w klimat mistrzostw świata jeszcze intensywniej niezbędne będą Ci gadżety, które zapewni sklep kibica reprezentacji Polski . W które z nich musisz się wyposażyć?

Odpowiedni strój

Podstawą wizerunku każdego kibica jest oczywiście odpowiedni strój. Absolutnym minimum będą tutaj koszulki z polską flagą. Jednak nie musimy „ubierać się” w polską flagę, aby pokazać swoje oddanie drużynie naszej reprezentacji. W sklepach znajdziemy mnóstwo ubrań, które będą posiadać motywy i symbole kojarzone z Polską, np. te z wszelkiego rodzaju orzełkami.

W kwestii swojej stylizacji możemy pójść o krok dalej. Wielu kibiców decyduje się na założenie peruki z biało-czerwonych barwach lub też pomalowanie twarzy. Malunek twarzy jest równie popularny wśród pań, jak i panów kibiców. Przywodzi on na myśl takiego, jaki przyodziewa się przed ważną bitwą, co dodatkowo zwiększa poczucie jedności z tłumem i zawodnikami.

Robimy hałas

Mecze piłki nożnej – zwłaszcza polskiej reprezentacji – słychać bardzo wyraźnie. I to nie ze względu na to, że nasz sąsiad ustawia telewizor na maksymalną głośność, ale przede wszystkim z powodu gadżetów, jakie oglądający wykorzystują do podsycania atmosfery wokół meczu. Tutaj doskonale sprawdzą się nie tylko głośne okrzyki i podskoki – gdy NASI strzelą golą – ale cała gama pomysłowych gadżetów, które sprawią, że będziemy słyszalni na drugim końcu ulicy. Wśród nich znajduje się oczywiście doskonale znana od kilku lat trąbka, za pomocą której możemy wydawać różnego rodzaju dźwięki.

Jeśli oglądamy mecz w domu nie możemy zapomnieć również o tematycznych dodatkach w postaci kufli, kubków, czy – dla osób, które nie chcą trudzić się kolejnymi dolewkami – kasków na piwo.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com