a
HomeCiekawePlanowanie podróży do Warszawy – dojazd, hotel, atrakcje

Planowanie podróży do Warszawy – dojazd, hotel, atrakcje

Planowanie podróży do Warszawy – dojazd, hotel, atrakcje

Warszawę warto zwiedzić – nie tylko dlatego, że jest to stolica naszego kraju. Miasto to kryje wiele interesujących niespodzianek oraz burzliwą historię. Decydując się na odwiedziny w stolicy warto odpowiednio rozplanować swój czas i zatrzymać się w dobrym hotelu. Od czego zacząć?

Podróż samolotem i pobyt w hotelu przy lotnisku Okęcie

Jeśli mieszkamy w takich miastach jak Katowice, Kraków czy Gdańsk najprostszym i najszybszym sposobem dotarcia do Warszawy będzie skorzystanie z linii lotniczych. Zdecydowana większość lotów obsługiwana jest przez lotnisko im. Fryderyka Chopina. Jest to lotnisko międzynarodowe, gdzie często mają miejsca także przesiadki. Jeśli nasz lot jest późno warto zainteresować się hotelem przy lotnisku Okęcie. To rozwiązanie pozwoli nam zaoszczędzić wiele czasu, w tym również na dojazd. Hotel blisko lotniska będzie także zdecydowanie tańszy od propozycji hoteli blisko centrum miasta. Decydując się na rezerwację w hotelu pamiętajmy, że zazwyczaj w cenie noclegu jest także śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Goście hotelowi mogą korzystać z licznych udogodnień: basenu, strefy SPA, pralni, sejfu. Dodatkowo w hotelach uzyskamy pełną informację dotyczącą poruszania się po mieście, interesujących atrakcji i wielu innych. Ciekawa oferta czeka na nas na stronie hotellord.pl.

Co warto odwiedzić w Warszawie?

Warszawa to spore miasto – na jej zwiedzanie warto poświecić przynajmniej dwa dni. Pierwszego możemy wybrać się na odbudowane Stare Miasto, przechadzać się niewielkimi uliczkami, skosztować regionalnej kuchni. Warto także zajrzeć do Łazienek Królewskich, czyli zespołu parkowego. Warszawa to także idealne miejsce na rozrywkę dla dzieci w każdym wieku – w tym celu koniecznie wybierzmy się do Centrum Kopernika.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com