a
HomeZdrowie i urodaGdzie leczyć ginekomastię?

Gdzie leczyć ginekomastię?

Gdzie leczyć ginekomastię?

Gdzie leczyć ginekomastię?

Ginekomastia jest wstydliwą dolegliwością, która atakuje zarówno chłopców, jak i dorosłych już mężczyzn. Polega na przerośnie gruczołów piersiowych.

Leczenie ginekomastii nie jest najłatwiejsze, ale na pewno jest możliwe. Jeśli kogoś interesuje skutecznie wyleczona ginekomastia we Wrocławiu, warto postawić na placówkę Medfemina.

W placówce Medfemina pracują specjaliści, którzy pracę z ginekomastią rozpoczynają od dokładnej diagnozy problemu. W każdym przypadku pierwszym krokiem jest ustalenie co spowodowało ginekomastię. Następnie wykluczane są poważne choroby, które mogą skutkować jej pojawieniem się. Obecnie leczenie ginekomastii może odbywać się jedną z trzech metod. W przypadku ginekomastii prawdziwej najlepszy efekt przynosi chirurgiczne usunięcia nadmiernie rozrośniętej tkanki gruczołowej. Jeśli mamy do czynienia z ginekomastią rzekomą, wystarczającą metodą okazuje się być liposukcja tkanki tłuszczowej. W wyjątkowych przypadkach niezbędne jest połączenie obu metod leczenia.

Decydując się na leczenie ginekomastii w placówce Medfemina, można być pewnym, że trafia się w ręce najlepszych specjalistów.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com