a
HomeZdrowie i urodaJak powstają przebarwienia i jak je leczyć?

Jak powstają przebarwienia i jak je leczyć?

Jak powstają przebarwienia i jak je leczyć?

Jak powstają przebarwienia i jak je leczyć?

Przebarwienia na skórze, a zwłaszcza przebarwienia na twarzy to ogromny problem, z którym zmaga się wielu z nas. Szczególnie w okresie jesiennym zastanawiamy się jaki krem na przebarwienia, maść czy serum pozwolą nam skutecznie pozbyć się nieestetycznych brązowych plam na twarzy. Musimy wiedzieć, że przebarwienia najczęściej pojawiają się właśnie po egzotycznych wyjazdach, a nawet po odpoczynku nad naszym polskim morzem, jeżeli skóra nie była odpowiednio zabezpieczona przed działaniem promieni słonecznych.

Leczenie przebarwień

Przebarwienia generalnie nie wymagają leczenia farmakologicznego, ale z uwagi na defekt kosmetyczny są one poddawane terapii odbarwiającej przy użyciu różnych metod między innymi profesjonalnych zabiegów kosmetycznych lub dermatologii estetycznej. Obecnie bardzo popularną oraz najskuteczniejszą metodą na likwidację niechcianych przebarwień jest laseroterapia. Polega ona na tym, że światło lasera wybiórczo pochłaniane jest przez melaninę zawartą w skórze, następnie podgrzewane są komórki zawierające barwnik powodując ich zniszczenie.

Oferta gabinetu Medilaser

Gabinet Medilaser proponuje wszystkim swoim klientom zabieg Ellipse, który skutecznie radzi sobie z przebarwieniami pozapalnymi. Jeżeli jesteś zainteresowany zabiegiem Ellipse, aby skutecznie zwalczyć niedoskonałości swojej skóry, to zapraszam do zapoznania się z ofertą – przebarwienia pozapalne.

 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com