a
HomeTechnologiaJak bezpiecznie doładować telefon przez Internet?

Jak bezpiecznie doładować telefon przez Internet?

Jak bezpiecznie doładować telefon przez Internet?

doładowanie telefonu na kartęInternet daje nam mnóstwo możliwości i nieustannie ułatwia wiele życiowych czynności. Nie inaczej jest z doładowaniami telefonu. Z powodzeniem możemy zasilić swoje konto za pomocą Internetu – chociażby przez stronę operatora naszej sieci komórkowej.

Czasem jednak warto zagłębić się bardziej w czeluści Internetu i znaleźć serwisy, które oferują doładowania po niższych cenach niż operatorzy – na przykład w zamian za zalogowanie się za pośrednictwem znanego wszystkim portalu społecznościowego, czyli Facebooka.

Na co jednak powinniśmy zwrócić uwagę, żeby się nie naciąć? Bez obaw, już spieszymy z pomocą!

Po pierwsze – dane

Jeśli na stronie nie ma podanych żadnych danych, lepiej zrezygnować z usług takiego podmiotu. W końcu powinniśmy wiedzieć z kim mamy do czynienia. A jeśli ktoś nie chce udostępnić swoich danych na swojej stronie internetowej, to od razu powinno nam się zapalić z tyłu głowy czerwone światełko ostrzegawcze. Bo coś może być bardzo nie tak.

Po drugie – regulamin

Regulamin to także punkt obowiązkowy na tego typu stronach. W końcu masz prawo wiedzieć w jakiej formie i na jakich zasadach oferowana jest ci każda usługa. Także taka jak doładowanie telefonu na kartę.

Po trzecie – sposób płatności

Raczej decyduj się na serwisy, które oferują bezpieczne metody płatności takie jak chociażby PayU albo PayPal. Przekierowania prowadzące na strony pośredników płatności wątpliwego autoramentu, to także znak ostrzegawczy. Takich serwisów lepiej się wystrzegać i poszukać czegoś innego.

Po czwarte – fani

Jeśli serwis ma już trochę fanów na Facebooku można założyć, że działa legalnie, a skorzystanie z jego usług powinno być raczej bezpieczne.

Powodzenia w poszukiwaniu okazji!

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com