a
HomeMotoryzacjaJak stać się kierowcą, a nie jedynie użytkownikiem drogi?

Jak stać się kierowcą, a nie jedynie użytkownikiem drogi?

Jak stać się kierowcą, a nie jedynie użytkownikiem drogi?

Jak stać się kierowcą, a nie jedynie użytkownikiem drogi?

O tym, że na polskich drogach bywa niebezpiecznie, mówi się wiele. Wiele uwagi poświęca się przy tym również próbom zrozumienia, dlaczego tak się dzieje. Zwykle zwraca się uwagę przede wszystkim na to, że porusza się po nich coraz więcej pojazdów. Nie można zignorować też tego, że wiele z nich nie znajduje się wcale w najlepszym stanie. Co jednak z samymi kierowcami? Czy wszyscy wiedzą, jak zachować się na drogach?

O tym, że nie zawsze tak jest, zaświadczyć może każdy, kto sam siada za kierownicą. Odpowiedź na pytanie, dlaczego tak się dzieje, jest już jednak bardziej złożona. Wiele wskazuje jednak na to, że poważne błędy popełniane są już na poziomie nauki jazdy i to nawet pomimo tego, że egzamin na prawo jazdy w Polsce cieszy się opinią szczególnie surowego. Wybierając szkołę przygotowującą do egzaminu na prawo jazdy kat A, a także kategorii wyższych, warto więc interesować się nie tylko odsetkiem kierowców, którzy zdali egzamin. Cenne są również opinie samych dawnych kursantów i to, jak oni sami, z perspektywy lat, oceniają poziom przekazywania im wiedzy i jej przydatność.

Dobra szkoła prawa jazdy

Jeśli szukasz dobrej szkoły nauki jazdy wybierz ofertę Automobilklubu Polska – www.automobilklubpolski.pl/o-osrodku-szkolenia-kierowcow-2. Wysoka zdawalność oraz atrakcyjne ceny.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com