a
HomeZdrowie i urodaNa czym polega karboksyterapia?

Na czym polega karboksyterapia?

Na czym polega karboksyterapia?

Na czym polega karboksyterapia?

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej cieszą się dużym powodzeniem. Są skuteczne, a jednocześnie pozwalają na uporanie się z wieloma defektami rzutującymi nie tylko na sam wygląd zewnętrzny, ale i na samoocenę. Jednym z takich zabiegów jest karboksyterapia.

Nieco tajemnicza nazwa oznacza terapię dwutlenkiem węgla i jest metodą nie tylko skuteczną i bezpieczną, ale i bezinwazyjną. Jest polecana osobom zmagającym się choćby z rozstępami, zmarszczkami, nadmierną tkanką tłuszczową na pośladkach i udach oraz z cellulitem, choć lista jej zastosowań jest znacznie dłuższa. Medycyna estetyczna we Wrocławiu w gabinecie Medilaser daje zatem alternatywę tym osobom, które, doceniając zalety toksyny botulinowej, nadal się jej obawiają. W czasie wykonywania zabiegu pod skórę wprowadzany jest dwutlenek węgla, co sprawia, że zwiększa się nie tylko przepływ krwi, ale również tlenu oraz innych składników odżywczych. Pozwala to na poprawę mikrokrążenia, a jednocześnie wspiera naturalne procesy odnowy komórek.

Inne zabiegi kosmetyczne

Dla osób pragnących nie tylko zregenerować skórę ale i ją ujędrnić polecamy zabiegi odmładzający w Medilaser – poprawa owalu twarzy Wrocław.

 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com