a
HomeCiekaweJakie kryterium obrać szukając idealnej lokalizacji weselnej?

Jakie kryterium obrać szukając idealnej lokalizacji weselnej?

Jakie kryterium obrać szukając idealnej lokalizacji weselnej?

Znalezienie odpowiedniej sali weselnej to dzisiaj nie problem – w każdym średnim czy dużym mieście znajdziemy setki ciekawych lokalizacji, których managerowie będzie kusić nas wyjątkowymi ofertami czy dodatkami. Jakie kryteria obrać podczas szukania idealnego miejsca na nasze wesele? Na jakie szczegóły powinniśmy szczególnie zwracać uwagę?

Lokalizacja dopasowana do naszych potrzeb

Co jest dla nas ważne podczas szukania idealnego miejsca na nasze wesele? Zdecydowana większość młodych par podkreśla, że ważne są przede wszystkim koszty oraz cena za tzw. talerzyk. Druga istotna kwestia to oczywiście lokalizacja – młodym parom zależy, aby dojazd na miejsce wesela nie zajął gościom wiele czasu oraz aby na miejscu znalazła się wystarczająco duża ilość miejsc parkingowych. W poszukiwaniach idealnego miejsca na wesele przydatna okaże się witryna gdziewesele.pl. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce możliwe stanie się znalezienie określonych miejsc w wybranym przez nas miejscu. Wyszukiwarka daje również możliwość na znalezienie zespołu muzycznego, fotografa czy kamerzysty.

Istotnym aspektem podczas szukania sali weselnej jest liczba gości. Okazuje się, że zdecydowanie trudniej znaleźć jest niewielkie sale dla imprezy na 50-60 osób.

Lokalizacje blisko natury – idealne otoczenie do rustykalnego wesela

Coraz popularniejsze i modniejsze stają się wesela w stylu rustykalnym. Szukając idealnego miejsca warto zwrócić uwagę na wszelkie sale znajdujące się blisko natury. Jedną z ciekawszych opcji są specjalne namioty lub też stare stodoły, które odnowiono i dzisiaj stanowią idealne miejsce do organizacji tego typu imprez. Istotnym elementem takich imprez są dodatki i ozdoby – zazwyczaj managerowie sal proponują nam gotowe propozycje udekorowania. Oczywiście możemy z nich zrezygnować na rzecz własnych dekoracji.


 

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com