a
HomeCiekaweKasy fiskalne Posnet – najciekawsze urządzenia

Kasy fiskalne Posnet – najciekawsze urządzenia

Kasy fiskalne Posnet – najciekawsze urządzenia

Kasy fiskalne Posnet – najciekawsze urządzenia

Polscy podatnicy, którzy zostaną zobligowani do wdrożenia kasy fiskalnej, mogą obecnie wybierać urządzenia różnych producentów. Dlaczego w takim razie powinni zdecydować się na modele dostarczane na rynek przez Posnet? Ponieważ są to wyjątkowo wszechstronne i wydajne rozwiązania technologiczne dla handlu bądź usług.

Producent kas z wieloletnim doświadczeniem

Posnet, czyli polski producent technologii sprzedaży, może się pochwalić przede wszystkim tym, że od ponad 20 lat funkcjonuje w krajowej branży fiskalnej. Duże doświadczenie tej marki sprawia, iż do dziś dostarcza ona na rynek niezawodne i funkcjonalne urządzenia rejestrujące. Natomiast kasy fiskalne Posnet to obecnie następujące modele: Bingo HS EU, Bingo HS EJ, Bingo XL, Mobile EU, Mobile HS EJ, Ergo, Revo, Neo XL EJ. Urządzenia te oferują zróżnicowane opcje oraz niższe bądź wyższe parametry użytkowe. Przykładowo: Mobile HS EJ to jedna z najmniejszych i najlżejszych kas, które są obecnie dostępne na polskim rynku i zapewniają przechowywanie kopii paragonów w formie elektronicznej. Z kolei na drugim biegunie znajduje się Neo XL EJ. To systemowa kasa fiskalna, czyli urządzenie o większych gabarytach, które pozwala na zaprogramowanie ogromnej bazy towarowej oraz skonfigurowanie wielu skrótów klawiszowych.

Innowacyjne rozwiązania w urządzeniach Posnet

Na przestrzeni ostatnich kilku lat w kasach rejestrujących Posnet pojawiły się rozwiązania, które można z pełną odpowiedzialnością uznać za innowacyjne. Na pierwszy plan wysuwają się tutaj modele oferujące połączenie z opcjonalną szalką ważącą, czyli Ergo, Revo oraz Neo XL EJ. Funkcja kaso-wagi to bardzo ciekawa propozycja dla przedsiębiorców, którzy prowadzą m.in. sklepy spożywcze czy lokale gastronomiczne. Integracja obydwu urządzeń zapewnia bowiem oszczędność przestrzeni w miejscu pracy oraz niższe koszty wdrożenia firmowego systemu. Do nowatorskich technologii można też zaliczyć mechanizm termiczny, który został zastosowany w kasie fiskalnej Posnet Revo. Wyróżnia go to, że wystawia paragony bezpośrednio w kierunku klientów. Z kolei model Ergo może pochwalić się tym, iż oferuje nie tylko wybór pojemności bazy PLU, ale także zmianę tego parametru w dowolnym momencie. Potwierdza to jedynie tezę, że urządzenia produkowane przez Posnet to wszechstronne kasy fiskalne.

Co po wprowadzeniu systemu fiskalizacji on-line?

Do jakich zmian na rynku fiskalnym dojdzie po tym, jak w Polsce zacznie już obowiązywać system kas on-line? Najczęściej można przeczytać lub usłyszeć, że pojawią się urządzenia nowego typu. Niemniej jednak, nie oznacza to wcale, iż automatycznie z dystrybucji znikną dotychczasowe modele. Kasy z kopią papierową będzie można kupować i fiskalizować do końca 2018 roku, natomiast urządzenia zapisujące wspomniane dane w formie elektronicznej – do końca 2022 roku. Terminy te dotyczą także modeli produkowanych przez Posnet. Co więcej, niewykluczone, że po ustanowieniu systemu on-line, do oficjalnej dystrybucji trafią kolejne kasy rejestrujące tej marki (urządzenia z dodatkowymi rozwiązaniami technologicznymi).

Sprawdź szczegóły dotyczące najważniejszych terminów.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com