a
HomeZdrowie i urodaKriolipoliza – czym jest i czy każdy może z niej skorzystać?

Kriolipoliza – czym jest i czy każdy może z niej skorzystać?

Kriolipoliza – czym jest i czy każdy może z niej skorzystać?

Walka o piękną sylwetkę powinna być działaniem na wielu płaszczyznach. Poza zbilansowaną dietą oraz odpowiednim trybem życia warto rozważyć zabiegi, których zadaniem będzie zmniejszenie tkanki tłuszczowej, walka z nadprogramowymi kilogramami. Zabiegi takie oferowane są przez profesjonalne kliniki oraz gabinety zabiegowe usytuowane przy salonach piękności. Jednym z chętniej wybieranych jest kriolipoliza.

Kriolipoliza – sposób na skórę bez tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest skutecznym i bezinwazyjnym zabiegiem, którego zadaniem jest niwelowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na oddziaływaniu na tkankę tłuszczową niską temperaturą, co w krótkim czasie prowadzi do zniszczenia komórek tłuszczowych. Obecnie jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z tkanką tłuszczową, która jednocześnie określana jest jako jedna z najbezpieczniejszych. Kriolipoliza Cooltech to zabieg wykonany przy pomocy jednego z najchętniej kupowanych urządzeń do tego typu procedur.

Zabiegi związane z usuwaniem tkanki tłuszczowej za pomocą niskich temperatur są jednymi z najchętniej wykorzystywanych i stosowanych. Warto jednak pamiętać, że istnieje kilka przeciwwskazań do ich wykonania: infekcje skórne, nowotwory, okres ciąży, połogu i karmienia, nadczynność i niedoczynność tarczycy, choroby nerek i wątroby.

Czy zabiegi kriolipolizy są bezpieczne?

Zdecydowanie tak – są nie tylko bezpieczne, ale i skuteczne. Osoby poddające się zabiegom nie odczuwają bólu, a jedynie uczucie chłodu w miejscu wykonywania zabiegu. Po sesji możliwe jest uczucie delikatnego pieczenia przez kilka minut. Po zakończonym zabiegu martwe komórki tłuszczowe uwalniane są do układu limfatycznego i wydalane z organizmu w trakcie naturalnych procesów metabolicznych.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com