a
HomeCiekaweKursy doszkalające – zwiększ swoje szanse na rynku pracy!

Kursy doszkalające – zwiększ swoje szanse na rynku pracy!

Kursy doszkalające – zwiększ swoje szanse na rynku pracy!

kurs sep Kraków

Obecnie polski rynek pracy przeżywa prawdziwy kryzys – wiele osób pozostaje bezrobotnych, bez szans na stałe zatrudnienie.

Sytuacja ta jest wynikiem przeładowania rynku pracy absolwentami studiów humanistycznych, nieposiadających konkretnych umiejętności. Inny czynnik wzmagający bezrobocie to kryzys na rynku gospodarczym. Wiele firm plajtuje i tym samym zwalnia pracowników. Ta sytuacja sprawia, że bezrobocie rośnie. Istnieją jednak sposoby, aby wybić się z tłumu poszukujących pracę i zawalczyć o dobry etat. Pomogą w tym liczne szkoły kształcenia ustawicznego, oferujące ciekawe kursy doszkalające.

Kształcenie ustawiczne

Szkoły kształcenia ustawicznego swoją ofertę kierują do osób dorosłych. Umożliwiają one min. odbycie kursów zawodowych, które przygotowują do zawodu lub poszerzają posiadane już umiejętności. Kształcenie ustawiczne może obejmować umiejętności związane z obsługą konkretnego sprzętu czy maszyn, ale również bardziej ogólnie wprowadzać w specjalizację np. księgowości. Kursy mogą obejmować zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne. Większość z nich zakończonych jest egzaminem.

Szukasz sprawdzonego ośrodka szkolenia ustawicznego? Sprawdź naszą ofertę – kurs sep Kraków.

Share With:

BozenaKowalczyk@dayrep.com